Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. februára 2014 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

iPhone od dnes v oficiálnej distribúcii

BRATISLAVA 28. februára – Od dnešného dňa je možné nakupovať zariadenia iPhone prostredníctvom oficiálneho distribútora značky Apple na území Slovenskej republiky a to Slovak Data Systems s.r.o – Apple authorized distributor. iPhone tak doplní produkty Mac, iPod a iPad, ktoré spoločnosť distribuuje, a dotvorí tak kompletné portfólio značky Apple oficiálne dodávané na Slovensko.

Zariadenia iPhone dodávané spoločnosťou sú neviazané a vzťahujú sa na ne záručné podmienky platné na území Slovenskej republiky.

Spoločnosť Slovak Data Systems s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2006 a dodáva produkty Apple obchodným partnerom, ako autorizovaným predajcom značky Apple, tak aj predajcom mobilných telefónov a elektroniky.

Bližšie informácie a kontakt na distribútora nájdete na stránke http://www.apcom.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Cestovateľská súťaž: Objavujte Nitriansky kraj, zbierajte body a vyhrajte skvelé ceny Stiahni si aplikáciu Try Galaxy a vyskúšaj si simuláciu najnovšieho smartfónu od Samsungu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.