Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
92484_treska 3 1200x628pix 676x354.jpg
4. marca 2020 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Ikonická treska v majonéze: O tejto príchuti doteraz každý len sníval!

4.3.2020 – „10 deka tresky a dva rožky.“ S touto vetou sa stretol už asi každý Slovák. Niet sa čo čudovať, treska v majonéze patrí neodmysliteľne medzi naše tradičné národné jedlá a inde vo svete ju nenájdete. Teraz si milovníci rybacej pochúťky môžu „uloviť“ neodolateľnú novinku. RYBA Košice totiž rozšírila svoju výrobu Treskoslovenskej tresky Originál o Treskoslovenskú Tresku s údenými šprotami.

Slováci si od čias socializmu nájdu v obchodoch rôzne druhy tresiek v majonéze. Pravú chuť spomienok s retro receptúrou im však priniesla až Treskoslovenská Treska originál a už krátko po uvedení na trh si získala srdcia tisícov „treskožrútov“.  Právom sa pýši puncom pravosti, pretože je vyrobená podľa Československá normy výhradne z treskovitých rýb.  Lahodná majonéza a 46% podiel mäsa je to, čo dokonale uspokojí chuťové poháriky.

K pravej Treskoslovenskej Treske Originál sa teraz pridáva špeciálna príchuť. Po minuloročnom uvedení pikantnej dvojičky s chilli papričkami – Treskoslovenskej treske pikant – výrobca RYBA Košice ulahodí najobľúbenejším chutiam Slovákov a na trh prichádza s údenou pochúťkou.

„Údená výroba už v 50-tych rokoch tvorila 30% produkcie košického podniku. Nadviazali sme na túto tradíciu a namiešali sme príchuť šitú na mieru Slovákom. Od marca tohto roka prichádza spoločnosť RYBA Košice ako prvý výrobca obľúbených rybacích pochúťok s unikátnou novinkou – Treskoslovenskou Treskou v majonéze s údenými šprotami,“ uvádza generálny riaditeľ skupiny Tauris Group a.s. Richard Duda. Ide o jedinečné prepojenie tradičnej jemne sladkokyslej chuti originálnej Treskoslovenskej Tresky a údených rybičiek, ktoré príjemne prekvapí a poteší vás bohatou chuťou. Údenú novinku, ocenenú aj na medzinárodnom veľtrhu gastronómie Danubius Gastro 2020, si môžete od 24. 2. 2020 uloviť na pultoch vašich obľúbených obchodov po celom Slovensku.

Spoločnosť Ryba Košice je súčasťou TAURIS Group a.s. patriaca do holdingu ECO – INVESTMENT a.s. ECO-INVESTMENT, a.s. je česko-slovenský priemyselno-investičný holding, ktorý pokrýva dlhodobé investície v rámci celej Európy. Hlavnými oblasťami investícií sú výroba celulózy a papiera, energetika, spracovanie mäsa, reality a telekomunikácie. Od jeho založenia je holding prítomný vo viacerých charitatívnych projektoch v oblasti zdravotníctva, vzdelania, kultúry a športu.

FB/milujemetresku, www.treskoslovensko.sk, www.ryba.sk

Informačný servis

K téme

Pizza Ristorante relaunch: Veľké veci začínajú malými zmenami IKEA Slovensko rekapituluje rok 2021: tisíce predaných ikonických guľôčok a celkový obrat 113 miliónov eur

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.