Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. marca 2015 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

IBM predstavila ďalšie MobileFirst aplikácie pre iOS

BRATISLAVA 11. marca – Spoločnosť IBM (NYSE: IBM) oznámila rozšírenie IBM MobileFirst aplikácií pre zariadenia s operačným systémom iOS, od spoločnosti Apple. Nové IBM MobileFirst aplikácie pre zariadenia fungujúce na operačnom systéme iOS sú dostupné klientom a je možné ich prispôsobiť ich individuálnym potrebám.

Medzi viac ako 50 zakladajúcich zákazníkov IBM MobileFirst aplikácií pre zariadenia s operačným systémom iOS patria spoločnosti ako Air Canada, American Eagle Outfitters, Banorte, Boots UK, Citi či Sprint. Najnovšie aplikácie od spoločnosti IBM im prinášajú komplexnú expertízu a analytické nástroje kedykoľvek a kdekoľvek, vďaka čomu je ich komunikácia s klientmi rýchlejšia, jednoduchšia a bezpečnejšia.

Vynikajúca starostlivosť o zákazníkov patrí napríklad medzi kľúčové potreby britského reťazca lekární Boots. A práve mobilné technológie prinášajú zákazníkom jednoduchý prístup k službám spoločnosti Boots priamo z prostredia ich domovov.

Nové IBM MobileFirst aplikácie pre zariadenia s operačným systémom iOS sú:

Passenger Care (Cestovanie a doprava): Cestujúci v zahraničí potrebujú často na svojich cestách asistenciu v rôznych situáciách, s ktorými sa v bežnom živote nestretávajú. Aplikácia pomáhajúca so starostlivosťou o cestujúcich dáva agentom cestovných kancelárií a agentúr viac možností, aby mohli riešiť individuálne potreby svojich zákazníkov z celého sveta. Pasažierom na cestách poskytuje unikátnu zákaznícku skúsenosť, pričom bude mať pozitívny dopad aj na zmenšenie dlhých radov pri odbavovaní na letiskách a povedie k celkovo nižšej preťaženosti najväčších leteckých hubov.

Dynamic Buy (Maloobchod): Nákupcovia pre maloobchodné reťazce sa pri nákupných rozhodnutiach historicky spoliehali viac na inštinkt a skúsenosti než na fakty. S dynamickým nakupovaním, maloobchodní predajcovia získajú aktuálnu perspektívu a odporúčania založené na presných dátach, ktoré im poskytnú informácie, ako sa darí jednotlivým produktom na trhu a získajú navyše aj sezónne odporúčania, aby mohli priebežne zvyšovať návratnosť svojich investícií.

Advisor Alerts (Bankové a finančné služby): Finanční odborníci majú na starosti zvyčajne stovky klientov, často s nedostatkom času poriadne upriamiť pozornosť na individuálne potreby jednotlivých zákazníkov. Aplikácia Advisor Alerts – Upozornenia poradcu používa analytiku, aby pomohla finančným odborníkom stanoviť si priority v úlohách, ktoré sa týkajú ich klientov. Aplikácia poradcovi zobrazí prostredníctvom personalizovanej plochy odporúčané nasledujúce kroky týkajúce sa jeho portfólia. Tiež poskytuje komunikačnú platformu, aby finanční odborníci mohli rýchlo prideliť úlohy svojmu tímu v kancelárii.

IBM MobileFirst aplikácie vyvinuté exkluzívne pre iPhony a iPady s operačným systémom iOS, prinášajú bezpečné prostredie, so zabudovanou analytikou a prepojenie so základnými procesmi spoločnosti. Aplikácie môžu byť prispôsobené potrebám zákazníkov a možno ich jednoducho nasadiť, spravovať a aktualizovať prostredníctvom cloudových služieb spoločnosti IBM poskytovaných špeciálne pre zariadenia s iOS. Riešenia IBM MobileFirst pre iOS sú teraz dostupné pre podnikových zákazníkov v bankovníctve, maloobchode, poisťovníctve, finančných službách, telekomunikáciách, energetike a verejných službách, a pre vlády a letecké spoločnosti vďaka unikátnej spolupráci medzi spoločnosťami Apple a IBM.

Viac informácií nájdete na:
http://www-03.ibm.com/press/us/en/pressrelease/46210.wss

Obrázky k téme nájdete na:
http://www-03.ibm.com/press/us/en/photo/46213.wss

O IBM
Spoločnosť IBM je jednou z najväčších IT spoločností na svete a pod názvom International Business Machines poskytuje klientom svoje služby už viac ako 100 rokov. Celosvetovo pôsobí vo vyše 170 krajinách, pričom neustále rozširuje svoje geografické pokrytie, a zamestnáva vyše 430 tisíc zamestnancov. Poslaním spoločnosti IBM je pomocou integrovaných, flexibilných a efektívnych riešení pomáhať svojim zákazníkom redukovať náklady a zvýšiť tak ich konkurencieschopnosť na trhu. Na Slovensku spoločnosť IBM aktívne pôsobí od roku 1990. Samostatná pobočka IBM Slovensko s.r.o. bola založená 7. decembra 1992 a jej generálnym riaditeľom je Martin Murgáč. Hlavné sídlo IBM Slovensko sa nachádza v Bratislave s pobočkami v Banskej Bystrici a Košiciach.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Dvadsať poschodí spoločne pešo po každom obede, turistické oddiely či psychoterapia online. Union prináša zamestnávateľom ocenenia a inšpiráciu Investície v roku 2024? Odborníci odporúčajú okrem tradičných investícií sledovať aj nové príležitosti

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.