Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. júna 2012 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

IBM predstaví v Bratislave najnovšie IT trendy

BRATISLAVA 14. júna – Odpoveď na otázku ako efektívnejšie využiť technológie v biznise a vykročiť do novej éry IT prinesie výročná konferencia IBM Fórum, ktorá sa uskutoční v utorok 19. júna v hoteli Saffron v Bratislave. Informačné technológie už totiž dávno nie sú len o čiernych škatuliach v serverovniach. IT oddelenia sa výrazne podpisujú pod úspech firiem na trhu a priority IT manažérov sa stále viac približujú strategickým obchodným cieľom.

Technológie sú tak dnes kľúčovými pomocníkmi pri raste firiem a rozvoji inovácií. Firmám pomáhajú budovať vzťahy so zákazníkmi, zvládať veľké objemy dát a umožňujú jednoduchý prístup k informáciám a aplikáciám. „Je stále jasnejšie, že práve využitie potenciálu nových technológií určí, kto sa postaví na stupne víťazov a kto bude patriť k porazeným. Spoločnosti, ktoré pochopia silu technológií ako je cloud, analytické nástroje, inteligentné systémy alebo mobilné riešenia, majú potenciál stáť na čelných priečkach pomyselného rebríčka úspechu,“ povedal generálny riaditeľ IBM Slovensko Branislav Šebo. „Preto sme pre účastníkov pripravili atraktívnu agendu plnú aktuálnych riešení, ktoré pomôžu zefektívniť biznis a priblížia firmy klientom. Predstavíme im najnovšie produktové prírastky v portfóliu IBM, vrátane úplnej novinky odborných integrovaných systémov PureSystems. V samostatných sekciách sa budeme venovať témam, ktoré často rezonujú pri diskusiách s klientmi – mobilným riešen
iam a cloud computingu.“

Konferenciu už po 16 krát prináša spoločnosť IBM Slovensko v spolupráci s partnermi spoločnosťami Intel, Asbis a Avnet. Tento rok má podtitul Nová éra IT a účastníci sa dozvedia viac o konkrétnych riešeniach, vďaka ktorým môžu spoločnosti budovať inteligentnejšie IT systémy, optimalizovať infraštruktúru, využívať mobilné aplikácie a získavať cenné informácie z dostupných dát. Pre účastníkov sú pripravené aj demo stánky, v ktorých môžu diskutovať s odborníkmi IBM o tom, ako IT pomáha firmám rýchlejšie a účinnejšie podporiť inovácie a využívať nové príležitosti v dobe, keď miera očakávaní zo strany zákazníkov, obchodných partnerov, zamestnancov i vedúcich pracovníkov každým dňom rastie.

Viac informácií o podujatí nájdete na stránke http://ibmonair.konferencia.it/

O IBM
Spoločnosť IBM je jednou z najväčších IT spoločností na svete a pod názvom International Business Machines poskytuje klientom svoje služby už viac ako 100 rokov. Celosvetovo pôsobí vo vyše 170 krajinách, pričom neustále rozširuje svoje geografické pokrytie, a zamestnáva vyše 430 tisíc zamestnancov. Poslaním spoločnosti IBM je pomocou integrovaných, flexibilných a efektívnych riešení pomáhať svojim zákazníkom redukovať náklady a zvýšiť tak ich konkurencieschopnosť na trhu.

Na Slovensku spoločnosť IBM aktívne pôsobí od roku 1990. Samostatná pobočka IBM Slovensko s.r.o. bola založená 7. decembra 1992 a jej generálnym riaditeľom je Branislav Šebo. Hlavné sídlo IBM Slovensko sa nachádza v Bratislave s pobočkami v Banskej Bystrici a Košiciach.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Dvadsať poschodí spoločne pešo po každom obede, turistické oddiely či psychoterapia online. Union prináša zamestnávateľom ocenenia a inšpiráciu Investície v roku 2024? Odborníci odporúčajú okrem tradičných investícií sledovať aj nové príležitosti

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.