Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. septembra 2014 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

IBM poskytuje interaktívne služby fanúšikom US Open

BRATISLAVA 4. septembra – Spoločnosť IBM (NYSE: IBM) predstavila dynamickú kombináciu mobilných, analytických, cloudových a sociálnych technológií, ktoré sprístupnia v reálnom čase všetkým fanúšikom amerického tenisového turnaja US Open špeciálne analytické interaktívne služby, a analýzy tenisových zápasov.

Spoločnosť IBM a Americká tenisová asociácia (USTA) sa spojili, aby sprostredkovali fanúšikom zapojeným do sledovania tenisu ešte väčší zážitok zo súťažných zápasov na kurtoch. IBM a Americká tenisová asociácia prinášajú tenisové dianie na živo, všetkým fanúšikom, bez ohľadu na to, či práve sedia v hľadisku na kurtoch Národného tenisového centra v New Yorku, sledujú ich v televízií doma, alebo prostredníctvom svojich mobilných telefónov.

IBM a Americká tenisová asociácia sa spojili, aby umožnili fanúšikom plnohodnotne sledovať dianie na kurtoch prostredníctvom Apple mobilných aplikácií pre iPhone a iPad, rovnako, ako aj prostredníctvom aplikácie pre Android zariadenia. Fanúšikovia tak majú okamžitý prístup k stavu skóre, videám, hĺbkovým analýzam zápasov, a k podrobným štatistikám.

US Open aplikácie vytvorené spoločnosťou IBM zahŕňajú aj interaktívne informačné tzv. druhé obrazovky, ktoré môžu sledovať fanúšikovia počas priamych prenosov zápasov v televízii. Spoločnosť IBM tiež navrhla a vyvinula webové stránky tenisového turnaja US Open, ktorých súčasťou sú aj nové súbory dát a zlepšená vizualizácia dát, vďaka čomu sú lepšie komunikované v reálnom čase analýzy jednotlivých zápasov, a postrehy z dlhodobých štatistík turnaja.

IBM Slam Tracker ponúka nové spôsoby interaktívnej práce s dátami, pri ktorej môžu fanúšikovia cez jednoduché rozhranie získať okamžitú analýzu priebehu zvoleného zápasu, z pohľadu jeho jednotlivých ukazovateľov.

Viac informácií k tlačovej správe nájdete na:
http://www.ibm.com/sports

Fotografie k tlačovej správe nájdete na:
http://www.newscom.com/

Videá a fotografie na stiahnutie nájdete na:
http://www.thenewsmarket.com/IBM-Serves-Interactive-Mobile-Experience-to-US-Open-Tennis-Fans

O IBM
Spoločnosť IBM je jednou z najväčších IT spoločností na svete a pod názvom International Business Machines poskytuje klientom svoje služby už viac ako 100 rokov. Celosvetovo pôsobí vo vyše 170 krajinách, pričom neustále rozširuje svoje geografické pokrytie, a zamestnáva vyše 430 tisíc zamestnancov. Poslaním spoločnosti IBM je pomocou integrovaných, flexibilných a efektívnych riešení pomáhať svojim zákazníkom redukovať náklady a zvýšiť tak ich konkurencieschopnosť na trhu. Na Slovensku spoločnosť IBM aktívne pôsobí od roku 1990. Samostatná pobočka IBM Slovensko s.r.o. bola založená 7. decembra 1992 a jej generálnym riaditeľom je Martin Murgáč. Hlavné sídlo IBM Slovensko sa nachádza v Bratislave s pobočkami v Banskej Bystrici a Košiciach.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Forbes zostavil rebríček najlepších zamestnávateľov na svete. Dominuje mu Samsung GLAMI trendy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.