Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. mája 2012 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

IBM je svetovou špičkou v podnikovom poradenstve

BRATISLAVA 4. mája – Spoločnosť IBM je svetovým lídrom v oblasti podnikových poradenských služieb. Vyplýva to z výsledkov správy IDC MarketScape Worldwide Business Consulting Services 2012 Vendor Analysis. Prvenstvo si IBM vyslúžila aj ako poskytovateľ poradenstva v oblastiach transformácie dátových centier a podnikovej

Správa IDC MarketScape označuje IBM za celosvetovo najschopnejšiu firmu v poskytovaní osvedčených metodík a nástrojov a v inovatívnom prístupe k projektom. Navyše, zo všetkých hodnotených firiem projektové tímy IBM najlepšie spolupracujú so zákazníckymi tímami, a tak pomáhajú zákazníkom aktívne inovovať.

“Výsledky naznačujú, že IBM je považovaná za najschopnejšieho poskytovateľa celého spektra podnikových poradenských služieb. Patrí aj medzi najinovatívnejšie spoločnosti, ktoré pomáhajú klientom vytvoriť efektívnejšiu firmu a implementovať prostriedky na jej rast,” povedal Cushing Anderson, autor správy IDC MarketScape Worldwide Business Consulting Services.

Podnikové poradenské služby spoločnosť IBM poskytuje v rámci svojho globálneho pôsobenia vo všetkých hlavných odvetviach s využitím špičkových analytických nástrojov a optimalizačných riešení pre podniky. Ponúka služby v oblasti strategického a transformačného poradenstva, riadenia podnikových zdrojov a súvisiacich služieb zameraných na inovácie aplikácií, ktoré okrem iného zahŕňajú internetové a interaktívne riešenia.

Spoločnosť IBM je tiež lídrom v poradenstve v oblasti transformácie dátových centier. Je vnímaná ako silný poskytovateľ funkčných technických a priemyselných riešení. Svoje poradenské služby v oblasti transformácie dátových centier dopĺňa o ponuku infraštruktúrnych poradenských služieb.

Správa o poradenstve v oblasti podnikovej architektúry vyzdvihuje poradenské schopnosti IBM v oblastiach podnikových, aplikačných, informačných a infraštruktúrnych architektúr. Zdôrazňuje niekoľko silných stránok spoločnosti IBM, napríklad inovatívnosť, obrovské skúsenosti, zručnosti a metódy.

O IDC MarketScape
Agentúra IDC vypracúva komplexnú správu MarketScape už štvrtý rok. Ponúka prehľad konkurencieschopnosti poskytovateľov informačných a komunikačných technológií. Správa IDC MarketScape Worldwide Business Consulting Services 2012 analyzovala 10 poskytovateľov a čerpala z informácií od spoločnosti IBM a zo spätnej väzby viac ako 300 spoločných klientov IBM a IDC. Poradenstvo v oblastiach transformácie dátových centier a podnikovej architektúry bolo založené na hodnotení 10 najväčších IT poradenských spoločností a ôsmich najväčších poskytovateľov poradenských služieb v oblasti podnikovej architektúry.
Správu IDC MarketScape Worldwide Business Consulting Services 2012 nájdete na stránke: http://idcdocserv.com/233425e_IBM.

Plné znenie tlačovej správy v anglickom jazyku si môžte prečítať tu.

Viac informácii o IBM Global Business Services nájdete na: http://www-05.ibm.com/sk/gbs/

O IBM
Spoločnosť IBM je jednou z najväčších IT spoločností na svete a pod názvom International Business Machines poskytuje klientom svoje služby už viac ako 100 rokov. Celosvetovo pôsobí vo vyše 170 krajinách, pričom neustále rozširuje svoje geografické pokrytie, a zamestnáva vyše 430 tisíc zamestnancov. Poslaním spoločnosti IBM je pomocou integrovaných, flexibilných a efektívnych riešení pomáhať svojim zákazníkom redukovať náklady a zvýšiť tak ich konkurencieschopnosť na trhu.

Na Slovensku spoločnosť IBM aktívne pôsobí od roku 1990. Samostatná pobočka IBM Slovensko s.r.o. bola založená 7. decembra 1992 a jej generálnym riaditeľom je Branislav Šebo. Hlavné sídlo IBM Slovensko sa nachádza v Bratislave s pobočkami v Banskej Bystrici a Košiciach.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Dvadsať poschodí spoločne pešo po každom obede, turistické oddiely či psychoterapia online. Union prináša zamestnávateľom ocenenia a inšpiráciu Investície v roku 2024? Odborníci odporúčajú okrem tradičných investícií sledovať aj nové príležitosti

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.