Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
31. októbra 2014 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

IBM je lídrom v mobilných službách

BRATISLAVA 31. október – Spoločnosť IBM (NYSE: IBM) oznámila, že bola v správe spoločnosti Forrester (The Forester Wave: Enterprise Mobile Management, Q3 2014) označená za lídra v mobilnom riadení firiem.

Správa v sebe zahŕňa aj zhodnotenie IBM Mobile First portfólia, ako aj jeho častí, ktoré sú prístupné v cloude. Podľa analýzy spoločnosti Forrester, spoločnosť IBM získala najvyššie skóre pri hodnotení aktuálnej ponuky na trhu. Veľmi silná je IBM aj naprieč jednotlivými kategóriami hodnotenia, ako sú napríklad architektúra a škálovateľnosť, podpora mobilnej platformy, reporty a analytika, správa dát a ich bezpečnosť, či zabezpečenie aplikácií.

Podľa spoločnosti IBM ľahko integrovateľné riešenia MobileFirst poskytujú podnikom a organizáciám vysokú flexibilitu pri tvorbe firemnej mobility, bez ohľadu na veľkosť podniku a odvetvie, v ktorom pôsobí. IBM MobileFirst umožňuje klientom bezpečnú ochranu a správu mobilnej infraštruktúry, ako aj bezpečný vývoj a zavádzanie mobilných aplikácií, ktoré zvyšujú produktivitu zamestnancov bez ohľadu na to, či sa nachádzajú práve na svojom pracovisku alebo pracujú v

S portfóliom IBM MobileFirst sa môžu firmy zapojiť do trendu BYOD, pri ktorom zamestnanci využívajú pri komunikácii v práci svoje súkromné zariadenia a aplikácie. IBM MobileFirst portfólio dáva podnikom a organizáciám skutočnú slobodu pri vývoji mobilnej stratégie a aplikácií. Umožňuje im lepšie pochopiť všetky údaje a dáta sprostredkované analytickými nástrojmi, a rovnako im pomôže uskutočniť zmeny potrebné pre zvýšenie spokojnosti zákazníkov s podnikovými aplikáciami.

Viac informácií nájdete na:
https://www-03.ibm.com/press/us/en/pressrelease/45009.wss

Viac informácií o IBM MobileFirst nájdete na:
http://www-03.ibm.com/press/us/en/presskit/39172.wss

Obrázky k tlačovej správe nájdete na:
http://ibmmobilefirst.tumblr.com/

O IBM
Spoločnosť IBM je jednou z najväčších IT spoločností na svete a pod názvom International Business Machines poskytuje klientom svoje služby už viac ako 100 rokov. Celosvetovo pôsobí vo vyše 170 krajinách, pričom neustále rozširuje svoje geografické pokrytie, a zamestnáva vyše 430 tisíc zamestnancov. Poslaním spoločnosti IBM je pomocou integrovaných, flexibilných a efektívnych riešení pomáhať svojim zákazníkom redukovať náklady a zvýšiť tak ich konkurencieschopnosť na trhu. Na Slovensku spoločnosť IBM aktívne pôsobí od roku 1990. Samostatná pobočka IBM Slovensko s.r.o. bola založená 7. decembra 1992 a jej generálnym riaditeľom je Martin Murgáč. Hlavné sídlo IBM Slovensko sa nachádza v Bratislave s pobočkami v Banskej Bystrici a Košiciach.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Forbes zostavil rebríček najlepších zamestnávateľov na svete. Dominuje mu Samsung GLAMI trendy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.