Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. júna 2015 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

IBM inovuje zážitky z Wimbledonu

BRATISLAVA 26. júna – Spoločnosť IBM a legendárny The All England Club prinášajú inovácie na tenisový turnaj vo Wimbledone. S pomocou cludu, mobilných analytických nástrojov, sociálnych nástrojov a zabezpečenia priblíži IBM grandslamové majstrovstvá tenisovým fanúšikom po celom svete. Nezávisle od toho, kde sa práve nachádzajú budú mať, vďaka novému dizajnu webu wimbledon.com a pokročilým vlastnostiam mobilnej aplikácie, prístup k aktuálnemu skóre, dianiu na kurte a množstvu analýz.

Stránky wimbledon.com sú po redizajne v podaní IBM Interactive Experience prispôsobené na prehliadanie z akéhokoľvek zariadenia. Obsahujú prehľad aktuálneho stavu zápasov v reálnom čase, videá na požiadanie, infografiky, exkluzívne informácie a analýzy. Personalizovaná mobilná aplikácie je dostupná na zariadeniach iPhone, iPad ako aj v offline móde.

Pokročilé analytické nástroje IBM InfoSphere Streams rozpoznajú zlomové momenty zápasu takmer v reálnom čase a pomocou Watson Engagement Advisor poskytnú užívateľovi všetky súvisiace informácie a historický kontext. Pracovníci wimbledonského turnaja budú môcť klásť ďalšie otázky, a dostanú na ne relevantné odpovede, akoby mali k dispozícii tých najlepších tenisových expertov na svete. Svoje zistenia následne budú môcť zdieľať s fanúšikmi na sociálnych sieťach.

IBM navrhla a vytvorila personalizované stránky hráčov na báze IBM Bluemix Cloud, ktoré im poskytnú prispôsobené informácie o rozvrhu ich zápasov, reporty a historické analýzy o ďalších hráčoch, rovnako ako aj informácie o šampionáte v reálnom čase.

Wimbledon Social Command Centre vďaka pokročilej analýze sociálnych platforiem pomôže identifikovať najvplyvnejšie hlasy šampionátu a tenisu, ako aj témy, ktoré fanúšikov najviac zaujímajú. Proaktívne umožňuje zacieliť na ich komunikáciu zapojením sociálnych nástrojov na wimbledon.com využitím IBM SoftLayer a Customer Experience Labs.

S rastúcimi nárokmi na digitálnu komunikáciu súvisí aj potreba zabezpečenia digitálnych platforiem v oblasti kybernetickej bezpečnosti. IBM v priebehu Wimbledonu 2015 odhalí a zablokuje tisícky podozrivých udalostí a do odhalenia a vyriešenia možných útokov zapojí analytiku v reálnom čase.

Viac informácií nájdete na:
http://www-03.ibm.com/press/uk/en/pressrelease/47143.wss

O IBM
Spoločnosť IBM je jednou z najväčších IT spoločností na svete a pod názvom International Business Machines poskytuje klientom svoje služby už viac ako 100 rokov. Celosvetovo pôsobí vo vyše 170 krajinách, pričom neustále rozširuje svoje geografické pokrytie, a zamestnáva vyše 430 tisíc zamestnancov. Poslaním spoločnosti IBM je pomocou integrovaných, flexibilných a efektívnych riešení pomáhať svojim zákazníkom redukovať náklady a zvýšiť tak ich konkurencieschopnosť na trhu. Na Slovensku spoločnosť IBM aktívne pôsobí od roku 1990. Samostatná pobočka IBM Slovensko s.r.o. bola založená 7. decembra 1992 a jej generálnym riaditeľom je Martin Murgáč. Hlavné sídlo IBM Slovensko sa nachádza v Bratislave s pobočkami v Banskej Bystrici a Košiciach.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Forbes zostavil rebríček najlepších zamestnávateľov na svete. Dominuje mu Samsung GLAMI trendy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.