Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. februára 2015 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

IBM cloud má nových zákazníkov vo filmovom priemysle

BRATISLAVA 6. februára – Dátová spoločnosť Sohonet ponúka rozsiahlej sieti filmových a mediálnych spoločností, špecializujúcich sa na postprodukčné služby, vizuálne efekty a animáciu IBM (NYSE: IBM) SoftLayer cloudovú infraštruktúru ako služba (IaaS). Zákazníci Sohonetu majú tak v súčasnosti prostredníctvom rastúcej globálnej siete dátových centier IBM SoftLayeru priamy prístup ku škálovateľným cloudovým službám.

Široká základňa zákazníkov spoločnosti Sohonet zahŕňa vedúce britské filmové štúdiá, nadnárodné mediálne spoločnosti, filmové štúdiá a televízne produkčné spoločnosti. V spolupráci so SoftLayerom Sohonet ponúka odpoveď na rastúci dopyt v oblasti prenosu veľkého objemu dát – v podobe digitálnych mediálnych súborov s filmami – v prostredí produkčných a postprodukčných štúdií. Vysoko škálovateľné a prístupné cloudové prostredie SoftLayeru umožňuje tieto veľké objemy dát jednoducho manažovať a uchovávať.

S IBM cloudovými službami môžu zákazníci Sohonetu veľmi jednoducho škálovať svoju infraštruktúru, s ohľadom na aktuálne potreby svojich projektov. Navyše, zákazníci Sohonetu, môžu využívať podľa svojich aktuálnych požiadaviek kapacitu serverov a virtuálnych serverov, a môžu si ich nakonfigurovať tak, akoby to boli ich vlastné servery.

„Stále viac firiem spomedzi filmových a produkčných spoločností využíva možnosti škálovania výpočtových zdrojov prostredníctvom cloudových služieb, v závislosti od ich existujúcich požiadaviek, aby sa vyhli navyšovaniu kapitálových nákladov na zdroje, ktoré budú potrebovať len niekoľko týždňov,“ hovorí Benjamin Shrive, obchodný manažér SoftLayeru.

Viac informácií nájdete na:
http://www-03.ibm.com/press/us/en/pressrelease/46004.wss

O IBM
Spoločnosť IBM je jednou z najväčších IT spoločností na svete a pod názvom International Business Machines poskytuje klientom svoje služby už viac ako 100 rokov. Celosvetovo pôsobí vo vyše 170 krajinách, pričom neustále rozširuje svoje geografické pokrytie, a zamestnáva vyše 430 tisíc zamestnancov. Poslaním spoločnosti IBM je pomocou integrovaných, flexibilných a efektívnych riešení pomáhať svojim zákazníkom redukovať náklady a zvýšiť tak ich konkurencieschopnosť na trhu. Na Slovensku spoločnosť IBM aktívne pôsobí od roku 1990. Samostatná pobočka IBM Slovensko s.r.o. bola založená 7. decembra 1992 a jej generálnym riaditeľom je Martin Murgáč. Hlavné sídlo IBM Slovensko sa nachádza v Bratislave s pobočkami v Banskej Bystrici a Košiciach.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Forbes zostavil rebríček najlepších zamestnávateľov na svete. Dominuje mu Samsung GLAMI trendy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.