Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. augusta 2012 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Hviezdne letné menu – Lady Gaga, Tom Jones, George Michael

BRATISLAVA 3. augusta – Vrcholom budapeštianskej letnej sezóny bude tradičný festival Sziget (6.-13. augusta). Tento rok sú na ňom headlinermi Korn, Snoop Dogg, The Killers, Hurts, Placebo a LMFAO.

Trochu ďalej, v rakúskom Linzi, bude 16. augusta koncertovať nesmrteľný Tom Jones. Už 71-ročný krstný otec moderného soulu predstaví songy z nového albumu „Praise and blame“, ktorí kritici a fanúšikovia prijali veľmi pozitívne.

A potom už prichádza asi najväčšia lahôdka – americká topstar – Lady Gaga. The Born This Way Ball Tour rozpáli viedenské publikum 18. augusta. Koncert je beznádejne vypredaný.

Hviezdny mesiac zavŕši dlho očakávaný koncert Georga Michaela vo Viedni. Britská legenda sa vracia po minuloročnom dramatickom zrušení koncertu (keď ležal niekoľko dní v kóme vo viedenskej nemocnici) a odohrá hneď dva koncerty v rámci svetového turné „Symphonica: The Orchestral Tour“ – 4. a 6.9. Prvý raz George Michael nielen zahrá vybrané piesne zo svojej 30-ročnej kariéry, ale predstaví i hity spolu so symfonickým orchestrom. Hudba bude prispôsobená orchestru, ktorý bude Georgea sprevádzať .

Vstupenky sú ešte v predaji na TicketStore.sk, okrem vypredaného koncertu Lady Gaga.

Prehľad TOP koncertov na august/začiatok septembra
6.-13.8. Sziget – Budapešť
16.8. Tom Jones – Linz
18.8. Lady Gaga – Viedeň
4. a 6.9. George Michael – Viedeň

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Nový projekt v Hviezdoslavove ponúka stavebné pozemky na predaj Atlas oblohy, ktorý vás vezme do fascinujúceho sveta

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.