Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
98523_gettyimages 1324561072 676x426.jpg
20. apríla 2022 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Hudba je súčasť života – Kooperativa sa spája s festivalom Sharpe

20.4.2022 – Program nabitý kvalitnou domácou hudbou a diskusiami či workshopmi na aktuálne témy pripravuje od 21. do 23. apríla pod strechou Novej Cvernovky v Bratislave showcasový festival Sharpe. Jediná udalosť svojho druhu v hlavnom meste pozýva všetkých priaznivcov progresívneho hudobného priemyslu a má ambíciu otvárať dvere nezávislým tvorcom na umeleckú scénu nielen v rámci Slovenska, ale aj celej Európy. Hudobné zážitky a tiež zdieľanie a hľadanie spoluprác medzi expertmi z tejto brandže sa rozhodla podporiť aj poisťovňa KOOPERATIVA.

Festival Sharpe 2022 zostavil line-up obľúbených, mladých aj ešte neobjavených mien zo Slovenska a zahraničia, ktorých si v Bratislave naživo vypočuje a pozrie nielen široká verejnosť, ale aj zástupcovia organizátorov európskych festivalov, nezávislých vydavateľstiev a ďalší odborníci na súčasnú hudobnú tvorbu. Pripravené sú aj prednášky, diskusie a workshopy zamerané popri aktuálnych témach hudobného priemyslu aj na zásadný kontext klimatických zmien a novo-vyvstávajúcich sociálnych problémov.

„Hľadáme stále nové oblasti, kde môže naša značka svojou podporou vniesť pridanú hodnotu. Ako poisťovňa, ktorá má ambíciu prinášať moderné riešenia a zážitky do života ľudí na Slovensku, sme sa rozhodli podpísať aj pod jedinečný projekt Sharpe. Oslovil nás nielen úrovňou hudobnej produkcie pre návštevníkov, prínosom v oblasti hudby, ale aj prínosom v iných oblastiach, ako sú napríklad udržateľnosť. Oceňujeme zodpovedný prístup organizátorov, ktorí myslia na budúcnosť – z hľadiska podpory a rozvoja domácich umelcov a tiež otvárania dôležitých tém presahujúcich hudobný priemysel. Všetkých, ktorým je blízka kvalitná hudba a diskusie na aktuálne témy, pozývame do Novej Cvernovky,“ hovorí Juraj Mičko, riaditeľ úseku marketingu a komunikácie poisťovne KOOPERATIVA, ktorá sa partnersky podieľa na organizácii festivalu a konferencie Sharpe 2022.

Sharpe štartuje v priestoroch najväčšieho kultúrno-kreatívneho centra na Slovensku, v Novej Cvernovke na Račianskej 78 v Bratislave, večernou hudobnou produkciou vo štvrtok 21. apríla a naplno sa rozbehne počas piatku a soboty, vždy od 18:00 do ranných hodín. Celý program – zoznam účinkujúcich umelcov aj témy konferencie nájdete na stránke festivalu.

Informačný servis

K téme

Interaktívne výstavy, workshopy a gastronomické zážitky: Košická noc múzeí a galérií 2024 predstavuje návštevníkom unikátny program Lučenec má za sebou víkend plný zábavy a športu, Kaufland tu otvoril štrnásty K Park

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.