Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
95642_new project 2 676x444.jpg
17. mája 2021 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

HUBERT prichádza s novinkou, ktorá očarí milovníkov sektu

17.5.2021 – Obľúbené „slovenské šampanské“ prichádza s novinkou, ktorá už na prvý pohľad vzbudzuje pozornosť. Hubert Ice Club si ihneď získava svojich fanúšikov.

Sekt Hubert Ice Club prichádza na slovenský trh v štýlovej bielej fľaši a v elegantnom dizajne. Nejde však iba o nový obal. Receptúra je vytvorená špeciálne tak, aby ste si novinku mohli vychutnať počas horúcich letných dní v kombinácii s kockami ľadu. Očarí však aj samostatne bez ľadu. Široký a rozmanitý sortiment obľúbených sektov značky Hubert sa tak rozrastá o originálnu a trendovú novinku, ktorá je unikátna technologicky i chuťovo.

Hubert Ice Club Demi Sec sa stáva symbolom letného osvieženia pre všetkých, ktorí nepotrebujú špeciálnu príležitosť na to, aby boli „cool“. Vďaka novej špeciálnej receptúre sa stáva synonymom šumivého letného osvieženia, ktoré si môžu milovníci bubliniek konečne vychutnávať aj s ľadom, bez obáv o narušenie harmónie, ktorá sektom vládne.

Zlatistá iskrivá farba Hubert Ice Club Demi Sec najlepšie vynikne vo väčšom pohári s troma ľadovými kockami a lístkom mladej čerstvej mäty. Senzoricky vyladený, harmonický sekt s decentným muškátovým charakterom vo vôni a nádychom zrelého ananásu v chuti je určený každému, kto si túži vychutnávať originalitu, kvalitu a štýl počas všedných i výnimočných dní.

Hubert Ice Club zaujme už po prvom dúšku. Sviežu, plnú a jemne korenistú chuť zvýrazňuje dlhotrvajúce perlenie, ktoré aj z bežného posedenia s priateľmi či chvíľky pri debate na slnečnej terase spraví výnimočný okamih. Vďaka jedinečnej receptúre je Hubert Ice Club vhodný aj do miešaných nápojov, ktoré pozdvihne na jedinečnú úroveň.

Osvieženie, ktoré dokáže do všedného dňa vniesť pohárik kvalitného sektu s ľadom sa len ťažko s niečím porovnáva. Nie je nutné vytvárať príležitosti – Hubert Ice Club je sám o sebe jedinečnou príležitosťou na osvieženie s ľadom počas pohodových dní. Všetci, ktorým doposiaľ chýbala možnosť plnohodnotne si vychutnať šumivé víno s ľadom bez toho, aby prišli o zážitok z chuti a nezameniteľné perlenie sektu môžu v prichádzajúcej letnej sezóne dvihnúť pohár s troma kockami ľadu, lístkom mäty a lahodným nápojom, alebo aj v klasickej forme vychladené a bez ľadu.

Novinku Hubert Ice Club nájdete na e-shope hubertonline.sk aj v maloobchodnom predaji.

Informačný servis

K téme

Uzávierka prihlášok do súťaže Miss Slovensko 2021 sa posúva LANXESS otvára v Antverpách novú továreň na redukciu oxidu dusného

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.