Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
22. mája 2012 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Hrať o dvojmiliónovú LOTO prémiu možno už za 1,05 eur

BRATISLAVA 22. mája – Prémiová hra LOTO, ktorú pre tento rok pripravila národná lotériová spoločnosť TIPOS, bude pre hráčov naozaj atraktívna. Už jednotipová stávka v hre LOTO s doplnkovou hrou JOKER bude automaticky zaradená do hry o jackpot s prémiou 2 000 000 eur. „O aktuálny jackpot s dvojmiliónovou prémiou sa bude hrať v období od 27. mája do 4. júla, čiže šesť týždňov,“ informoval hovorca spoločnosti TIPOS, a. s. Rastislav Čépe. Dodal, že hrať o prémiu budú aj hráči, ktorí uzatvoria lotové stávky s JOKER-om prostredníctvom internetu alebo SMS služby. Prvé žrebovanie prémiovej hry LOTO bude v nedeľu 27. mája 2012.

Hry o prémiu sa automaticky zúčastňujú hráči so stávkami, ktoré obsahujú minimálne jeden tip, stĺpec hry LOTO a súčasne majú uzatvorenú aj stávku v doplnkovej hre JOKER. „Jackpot s dvojmiliónovou prémiou tak možno vyhrať už za vklad 1,05 eura na jedno stávkové obdobie. Na prémiovej hre sa zúčastňujú aj všetky systémové stávky, ako aj predplatné stávky, ktorých platnosť sa vzťahuje na podmienky platné počas prémiového obdobia,“ uviedol Čépe. Dodal, že tohtoročné podmienky pre účasť v prémiovej hre sú v porovnaní s minuloročnými jednoduchšie a oveľa atraktívnejšie. „Vlani si o prémiu mohli zahrať len hráči, ktorí uzatvorili stávku na 10 tipov hry LOTO, vrátane všetkých systémových stávok okrem systému S-7, a zvolili si aj možnosť zahrať si doplnkovú hru JOKER. Čiže museli mať pre prémiovú hru vyplnený kompletný tiket,“ vysvetlil porovnanie Čépe.

Výhru v prémiovej hre získa stávka, ktorá spĺňa prémiové podmienky a dosiahla výhru v I. poradí prvého alebo druhého ťahu hry LOTO a súčasne má zhodné posledné číslo doplnkovej hry JOKER s číslom umiestneným na šiestej pozícii vyžrebovaného „jokerového“ šesťčíslia. „V prípade, že v tom istom žrebovaní v prémiovom období vyhrá hlavnú výhru s prémiou viac hráčov, prémiová výherná kvóta sa rozdelí medzi nich rovnakým dielom,“ informoval hovorca TIPOS-u.

V prémiovom období sa hrá len o jednu prémiu. Ak v žiadnom zo žrebovaní prémiového obdobia nevznikne prémiová výhra, prevádzkovateľ lotérie prevedie dvojmiliónovú sumu v plnej výške do jedného z dvoch ťahov hry LOTO, v ktorom bude vyšší jackpot. „A tak sa možno bude o lákavý naakumulovaný jackpot hrať hneď v prvom žrebovaní, ktoré bude nasledovať po ukončení prémiového obdobia, čiže 8. júla 2012,“ dodal Čépe.
TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Bezstarostné víkendy – vrátime ti 10 € za tvoje nevýherné tikety Spoločnosť DODO rozviezla v roku 2023 viac ako 6 miliónov objednávok a zaznamenala doposiaľ najvyšší obrat

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.