Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
99654_boban_mrak1_j 676x388.jpg
26. augusta 2022 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

„Hrajte trúbky túr 2022“ už čoskoro roztancuje Slovensko

26.8.2022 – Spoločné turné srbského Boban Markovič Orkestar a slovenskej skupiny Vidiek s názvom odkazujúcim na ich spoločný hit „Hrajte trúbky túr 2022“ sa začína už v pondelok 29. augusta vystúpením na festivale Cigánsky oheň v Banskej Bystrici. Pokračovať bude vyše dvojhodinovými koncertami so spoločným finále od utorka až do nedele v Košiciach, Žiline, Nitre, Trenčíne, Banskej Štiavnici a Bratislave, kde sa slovenská časť turné 4. septembra skončí.

„Prvý krát sme mali v kalendári rezervovaný termín na koncert s Vidiekom už v lete 2020, ale plány ostali vďaka pandémii len na papieri. Sme radi, že sa nakoniec môžeme spolu stretnúť so slovenskými fanúšikmi na konci tohto leta hneď v siedmych slovenských mestách.“ hovorí líder svetoznámeho srbského dychového orchestra Boban Markovič.

Spevák skupiny Vidiek Jano Kuric sa pridáva: „Odkedy som počul Bobanovcov v kultových Kusturicových filmoch, hovoril som si, že to by bola partia pre nás. Nakoniec sa nám podarila počas pandémie spoločná pesnička a tak po dlhej dobe, kedy sme sa od konca deväťdesiatych rokov stretávali len v zákulisí koncertov a festivalov, budeme spoločne na jednom pódiu. A samozrejme, že zahráme spolu aj spomínanú pesničku „Hrajte trúbky“, to bude pekné finále spoločných koncertov.“

Pesničku „Hrajte trúbky“ nájdete tu:

Promo fotku Vidiek nájdete tu https://www.skupinavidiek.sk/public/data/BASIC_COVER_COLOR.jpg.

Viac informácií o termínoch a miestach, kam zavíta „Hrajte trúbky túr 2022“, nájdete na www.skupinavidiek.sk.

Informačný servis

K téme

Na desatoro zodpovedného hrania pozor aj počas sviatkov Festival Labyrint na Nitrianskom hrade už za dverami!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.