Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. septembra 2012 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Hráč stavil na vlastné čísla, vyhral jackpot v hre LOTO

BRATISLAVA 3. septembra – September sa začal pre hráča, ktorý uzatvoril stávku v hre LOTO v Trenčianskom kraji, naozaj úspešne. „V nedeľnom žrebovaní hry LOTO padol v druhom ťahu hry opäť jackpot. Výhru 300 tisíc eur si bude môcť pripísať na svoje konto hráč, ktorý uzatvoril stávku 1. septembra v Trenčianskom kraji. Jeho stávka obsahovala dva tipy a zvolil si aj doplnkovú hru JOKER,“ informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. Rastislav Čépe. Dodal, že šťastný výherca sa spoľahol na vlastné čísla a celá stávka ho vyšla na 1,75 eura.

Hovorca ďalej uviedol, že ide ôsmy tohtoročný jackpot, ktorý padol v číselnej lotériovej hre LOTO. „Pri tejto príležitosti možno uviesť, že minulý mesiac, 12. augusta, sme zaznamenali v hre LOTO neuveriteľnú výhru – vyše 6,3 milióna eur,“ pripomenul. Druhá najvyššia tohtoročná výhra padla 8. apríla, mala hodnotu vyše 2,8 milióna eur. V poradí tretia najvyššia výhra v hre LOTO mala hodnotu vyše 1,3 milióna eur a padla 18. júla.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Tento rok Slováci vyhrajú! Reťazec prenikol do virtuálneho sveta, v počítačovej hre Kaufland World prináša zábavu aj návod na zdravý jedálniček

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.