Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
22. novembra 2012 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Hráč si zvolil systémovú stávku LOTO, vyhral vyše 661 tisíc

BRATISLAVA 22. novembra – Jeden z hráčov, ktorý uzatvoril v stredu stávku v hre LOTO v Bratislavskom kraji, sa nebál zariskovať. Okrem toho, že sa spoľahol na náhodný výber čísel, zvolil si aj systémovú stávku LOTO. „Hráč sa rozhodol pre systém 10 na jedno žrebovanie a zvolil si aj doplnkovú hru JOKER. Za stávku v hodnote 147,35 eura vyhral v stredajšom žrebovaní v druhom ťahu hry LOTO jackpot vo výške 651 716,75 eura,“ informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. Rastislav Čépe. Dodal, že ide o 11. tohtoročný jackpot, ktorý padol v hre LOTO.

Ako hovorca ďalej uviedol, stávka typu systém 10 v hre LOTO víťazovi priniesla nielen výhru v prvom poradí, ale aj desiatky výhier v treťom, štvrtom a piatom poradí. „V treťom poradí šťastný hráč získal 24 výhier v celkovej hodnote 8 246,40 eura, vo štvrtom poradí 90 výhier v celkovej hodnote 1 719 eur a v piatom poradí získal 80 výhier v celkovej hodnote 256 eur,“ vysvetlil Čépe. Víťaz si tak bude môcť pripísať na svoj účet ďalších 10 221, 40 eur.

„Systémy umožňujú tipovať viac čísel a netreba vyplniť veľké množstvo tiketov,“ uviedol hovorca. V systémovej stávke číselnej lotérie LOTO možno tipovať 7 až 14 vlastných alebo náhodných čísel úplným rozpisom, a to len v prvom hracom poli, stĺpci tiketu. Cena uvedená pri jednotlivých systémoch je na jedno žrebovanie pre prvý a druhý ťah. „Pri predplatnom na dve až 12 žrebovaní je výsledný vklad násobkom ceny systému a počtu žrebovaní. Viac sa môžu hráči o systémových stávkach v hre LOTO dozvedieť na webovej stránke www.tipos.sk,“ dodal Čépe.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Tento rok Slováci vyhrajú! Reťazec prenikol do virtuálneho sveta, v počítačovej hre Kaufland World prináša zábavu aj návod na zdravý jedálniček

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.