Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. septembra 2012 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Hráč si predplatil žrebovania, vyhral LOTO jackpot

BRATISLAVA 6. septembra – Ubehli len tri dni a v národnej lotériovej spoločnosti TIPOS zaregistrovali ďalší jackpot, ktorý padol v hre LOTO. „V stredajšom žrebovaní v hre LOTO boli vyžrebované v prvom ťahu výherné čísla 4, 16, 18, 27, 38 a 41. Rovnaké mal na svojom potvrdení o uzatvorení stávky aj hráč, ktorý si na ne stavil v Trnavskom kraji. Vďaka tomu si môže na svoj účet pripísať 374 526,14 eura,“ informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. Rastislav Čépe.

Okrem toho, že sa šťastný hráč spoľahol na vlastné čísla, využil aj možnosť predplatiť si lotovú stávku. „Hráč mal uzatvorenú dvojtipovú stávku na dve žrebovania a zaplatil za ňu 2,80 eura. A výhru v prvom poradí získal na druhé žrebovanie, ktoré pripadlo na stredu“ uviedol hovorca.

Hovorca ďalej uviedol, že ide deviaty tohtoročný jackpot, ktorý padol v číselnej lotériovej hre LOTO. „Pri tejto príležitosti možno uviesť, že minulý mesiac, 12. augusta, sme zaznamenali v hre LOTO neuveriteľnú výhru – vyše 6,3 milióna eur,“ pripomenul. Druhá najvyššia tohtoročná výhra padla 8. apríla, mala hodnotu vyše 2,8 milióna eur. V poradí tretia najvyššia výhra v hre LOTO mala hodnotu vyše 1,3 milióna eur a padla 18. júla.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Z minima spravil maximum: Muž stavil 2 € a vyhral v MonacoBet online kasíne 2600 € Roller Disco prechádza z oranžovej na tyrkysovú: Ayvens opäť podporí festival Pohoda ôsmimi automobilmi

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.