Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. mája 2012 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Hráč sa spoľahol na náhodu, v hre LOTO vyhral jackpot

BRATISLAVA 7. mája – Neuveriteľné šťastie mal v nedeľu hráč, ktorý uzatvoril svoju stávku v hre LOTO v Banskobystrickom kraji. „Tipujúci sa v deň žrebovania spoľahol na náhodný výber čísel. Takto uzatvoril stávku na 10 tipov, resp. stĺpcov a v druhom ťahu hry LOTO vyhral 379 216,20 eura,“ informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. Rastislav Čépe. Dodal, že ide o štvrtý tohtoročný jackpot, ktorý padol v hre LOTO.

Prvé tri tohtoročné jackpoty v hre LOTO padli v apríli a zakaždým v druhom ťahu. Jeden z nich, ktorý padol 8. apríla, sa aktuálne radí na 8. miesto v rebríčku desiatich najvyšších výhier v evidencii spoločnosti TIPOS. „Vtedy hráč, ktorý uzatvoril stávku v Trenčianskom kraji, vyhral fantastický jackpot 2 892 046,43 eura. Fantastická výhra sa v druhom ťahu kumulovala od konca októbra 2011,“ pripomenul hovorca.

Najbližšie si môžu hráči zahrať o milióny v hre LOTO už v stredu. „V prvom ťahu je aktuálny jackpot vo výške 2 543 847,“ dodal Čépe. V druhom ťahu čaká na víťaza garantovaný jackpot vo výške 300 tisíc eur.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Tento rok Slováci vyhrajú! Reťazec prenikol do virtuálneho sveta, v počítačovej hre Kaufland World prináša zábavu aj návod na zdravý jedálniček

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.