Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. apríla 2012 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Hra LOTO potešila ďalšieho hráča

BRATISLAVA 16. apríla – Šťastie sa v nedeľu usmialo na hráča, ktorý si podal stávku v hre LOTO v Košickom kraji. „Hráč vyhral v druhom ťahu jackpot 300 tisíc eur. Ide o tretí tohtoročný jackpot, ktorý padol v hre LOTO,“ informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. Rastislav Čépe. Prvé tri tohtoročné jackpoty v hre LOTO padli v apríli a zakaždým v druhom ťahu.

Prvý tohtoročný jackpot v hre LOTO padol len pred pár dňami, 8. apríla. „Vtedy hráč, ktorý uzatvoril stávku v Trenčianskom kraji, vyhral fantastický jackpot 2 892 046,43 eura. Fantastická výhra sa v druhom ťahu kumulovala od konca októbra 2011. Svojou výškou sa aktuálne radí na 8. miesto v rebríčku desiatich najvyšších výhier, ktoré eviduje spoločnosť TIPOS,“ uviedol hovorca. Ďalšia výhra v prvom poradí potom padla už o tri dni. „Hráč, ktorý uzatvoril stávku v Trnavskom kraji, vyhral sumu 300 tisíc eur,“ pripomenul.

Najbližšie si môžu hráči zahrať o milióny v hre LOTO už v stredu. „V prvom ťahu je aktuálny jackpot vo výške 2 178 241,30 eura,“ dodal Čépe. V druhom ťahu čaká na víťaza garantovaný jackpot vo výške 300 tisíc eur.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku http://www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

yv

K téme

Leto plné športu s televízormi Samsung s rozlíšením 8K Ako byť šťastní, keď sa svet okolo rúca? Divadlo na Tomovom jazere

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.