Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. mája 2012 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Hra JOKER potešila ďalšieho hráča skvelou výhrou

BRATISLAVA 24. mája – V stredajšom žrebovaní hry JOKER padol skvelý jackpot. „Výhru v prvom poradí získal hráč, ktorý uzatvoril stávku v hre LOTO s doplnkovou hrou JOKER v Banskobystrickom kraji. Jej hodnota je 81 610,44 eura,“ informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. Rastislav Čépe. Dodal, že ide o 8. tohtoročný jackpot, ktorý padol v doplnkovej hre. „Svojou výškou je v hre JOKER zatiaľ druhým najvyšším v tomto roku,“ uviedol. Ten, ktorý je na prvom mieste, padol 5. februára a mal hodnotu 203 709,41 eura. Išlo o historicky najvyšší jokerový jackpot. Vyhral ho hráč, ktorý uzatvoril stávku v hre LOTO s doplnkovou hrou v Nitrianskom kraji. Rozhodnúť sa pri uzatváraní lotovej stávky pre doplnkovú hru JOKER sa teda naozaj oplatí.

Národná lotériová spoločnosť TIPOS eviduje od stredy aj desiaty jackpot, ktorý padol v hre LOTO 5 z 35. „Výhru v prvom poradí vo výške 4 941,21 eura si na svoj účet bude môcť pripísať hráč, ktorý uzatvoril stávku v Trenčianskom kraji,“ informoval Čépe. Doteraz najvyšší jackpot v hre LOTO 5 z 35 zaznamenali v spoločnosti TIPOS 19. februára 2012. „Išlo zároveň o prvý tohtoročný jackpot, ktorý padol v hre LOTO 5 z 35. Mal hodnotu 118 581 eur,“ pripomenul Čépe.

Od 16. mája 2012 sa päť výherných čísel pre „malé loto“ žrebuje dvakrát do týždňa – v stredu a v nedeľu. K hre LOTO 5 z 35 pribudla aj doplnková hra JOKER, spoločná aj pre hru LOTO. Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku, hodnota jedného tipu je 0,30 eura. Plný šesťtipový tiket na jedno žrebovanie hry LOTO 5 z 35 s doplnkovou hrou JOKER za 0,35 eura vyjde hráča len na 2,15 eura.

Hra JOKER je doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vytvorí generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“.
JOKER teraz môže stáť aj za fantastickou výhrou v hre LOTO. „V nedeľu 27. mája sa začína hrať prémiová hra LOTO. Prémiu 2 000 000 eur získa hráč, ktorý vyhrá jackpot v jednom z dvoch ťahov hry LOTO a na svojej stávke bude mať zvolenú aj hru JOKER,“ uviedol Čépe. Práve posledné číslo z jokerového šesťčíslia rozhodne, či si hráč k jackpotu pripíše aj dvojmiliónovú prémiu. Ak sa vyžrebované číslo na tejto pozícií zhoduje s tým na potvrdení o stávke, môže sa hráč tešiť z neuveriteľnej výhry.

Na hre o prémiu sa zúčastnia všetky stávky, ktoré v prémiovom období splnia dané herné podmienky: stávka na jedno žrebovanie hry LOTO musí obsahovať aspoň jeden tip s doplnkovou hrou JOKER. Takáto stávka vyjde hráča na 1,05 eura. Prémiová hra LOTO potrvá do 4. júla 2012.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

On je futbalová hviezda, ona jeho šéfka. A bude to poriadne iskriť! Leto plné športu s televízormi Samsung s rozlíšením 8K

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.