Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. novembra 2017 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Hostia budú ešte dlho spomínať: Štýlové 3. narodeniny Bory Mall.

BRATISLAVA 23. novembra 2017 – Už tretí rok je najmladším nákupným centrom v Bratislave. Narodeniny oslávili štýlovo, darčeky si vychutnali návštevníci.

Na narodeninovej oslave bolo veselo aj vďaka príjemnej tlačenici. Bránami lamačského nákupno-zábavného centra prešli desať tisíce ľudí. Z pódia ich privítal známy hlas moderátora Juniora a stretli sa tu mnohé osobnosti televíznych obrazoviek. Osláviť narodeniny prišla aj Andrea Karnasová, Lucia Siposová, Lucia Vašková, herci zo slovenských seriálov Naši, Prázdniny a mnohí ďalší.

Návštevníci najprv nazreli do hrncov počas show obľúbenej relácie Moja mama varí lepšie ako tvoja a neskôr si ochotne vystáli radu na 100 kg narodeninovú tortu. Tej za 30 minút nebolo. Zjedlo sa aj 12 menších tort, nehovoriac o 10-ich súťažných. Súťažiť sa naozaj oplatilo! Víťazka súťaže Hľadáme najkrajšiu tortu zájazd na najväčší cukrársky veľtrh v Európe v hodnote tisíc eur. Ostatné súťažiace sa okrem ročného predplatného časopisu Praktická Slovenka potešili aj domácim spotrebičom slovenskej značky a cukrárskym potrebám.

Známe tváre tiež otvorili show Super karaoke, kde si zaspieval každý odvážny slávik. Nesmrteľné hity skupiny ABBA a muzikál divadla Nová Scéna MAMMA MIA! sa postarali o obrovskú porciu narodeninovej zábavy. Tá napriek daždivému počasiu vyústila po dvadsiatej hodine do nádherného ohňostroja. Hoci narodeniny oslavovalo nákupno-zábavné centrum, obdarovaní odišli hostia. Možno ste si domov odniesli aj vy niektorý z darčekov od Sofia Jewelry, Lenovo, CCC či Bory Mall, ktoré sa rozdávali.

„Bilancujeme tretí rok na slovenskom trhu a tešíme sa, že za tento čas si Bory Mall vybudovalo stabilnú pozíciu medzi obchodnými centrami v Bratislave. Neustále rozširujeme sieť obchodov o nové značky, ktoré často nenájdete nikde inde ako u nás. Z pozitívnych ohlasov máme veľkú radosť, že už teraz patríme medzi obľúbené miesta pre celú rodinu, pracovné stretnutia, priateľské posedenia a jedinečné momenty pri voňavej káve.“ Prezradil marketingový manažér Bory Mall Marian Hornyák.

Niet sa tomu čudovať, že narodeninová oslava patrí medzi najnavštevovanejšie udalosti roka v Bory Mall. Kvalitné nákupy, dobré jedlo, najväčší detský svet BUPPI, najmodernejšie multikino CINEMAX, od 1.12. aj verejné klzisko a mnohé ďalšie atrakcie plné zábavy neustále lákajú nových zákazníkov. A to všetko nájdete na jednom mieste – bližšie, než si myslíte.

K téme

Najstarší folklórny festival oslávi 70 rokov Kúpeľné leto na Liptove odštartuje Dara Rolins

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.