Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
86353_logo_upc_sk_new 676x380.jpg
11. decembra 2018 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Horizon Go od UPC dostupné už aj pre Android TV

BRATISLAVA 11. decembra 2018 – Zákazníci spoločnosti UPC si teraz môžu užívať sledovanie televízie online už aj cez Android TV. S touto aplikáciou môžu sledovať nielen živé vysielanie až 150 TV programov, z toho takmer 60 v HD kvalite, ale aj využívať 7-dňový TV Archív a online videotéku MyPrime. Či už priamo cez televízor so zabudovaným operačným systémom Android, alebo prostredníctvom pripojeného multimediálneho zariadenia, tzv. Android TV Boxu. S aplikáciou Android TV, ktorú si môžu stiahnuť bezplatne, tak zákazníci digitálnej televízie UPC môžu sledovať svoje obľúbené programy, filmy či športové prenosy nielen na cestách, ale aj v domácnosti na veľkej TV obrazovke.

Mobilnú televíziu Horizon Go získavajú všetci zákazníci digitálnej televízie UPC bezplatne, v cene predplateného balíka.

„Spoločnosť UPC, ako jeden z vedúcich poskytovateľov inovatívnych TV, internetových a telefónnych služieb na Slovensku, eviduje neustály rast záujmu zákazníkov o aplikácie pre Android TV. Touto novinkou reagujeme na reálne potreby zákazníkov a pokračujeme v úsilí ešte viac im spríjemniť a zjednodušiť sledovanie televízie. Aplikácie uľahčujú používanie služieb mobilnej televízie ako je Horizon Go, ktorá navyše ponúka viacero interaktívnych služieb, ako je napr. 7-dňový TV Archív, či videotéka s ponukou viac než 2 000 filmových a seriálových titulov,“ uviedol Clemens Kruse, Chief Commercial Officer spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA.

Televízia na doma aj na cesty ponúka až 150 programov a TV Archív

Horizon Go umožňuje zmeniť mobilné zariadenie na televízor, s ktorým môže zákazník UPC sledovať svoje obľúbené programy a relácie online kedykoľvek a kdekoľvek nielen na Slovensku, ale aj v 28 krajinách Európskej únie. Mobilná televízia Horizon Go ponúka prístup k živému vysielaniu až 150 TV staníc (takmer 60 v HD kvalite), pričom vysielanie viac než 40 staníc je dostupné aj 7 dní spätne v TV Archíve.

Horizon Go – televízia kedykoľvek, kdekoľvek aj na veľkej TV obrazovke

Horizon Go ponúka zároveň možnosť sledovať televíziu na troch ďalších obrazovkách prostredníctvom internetového pripojenia kdekoľvek a odkiaľkoľvek. Či už na mobile, tablete či počítači, a vďaka aplikáciám Airplay a Chromcast je možné ju sledovať aj v Apple TV, Smart TV, či TV prijímačoch so zariadením Chromecast, ktoré umožňuje obsah vysielaný na mobile sledovať aj na televízore.

Pre viac informácií o televíznych službách od UPC, ako i mobilnej televízii Horizon Go, navštívte www.upc.sk alebo https://www.upc.sk/televizia/doplnky/horizon-go/

K téme

Nový Hyundai Kona: Revolúcia v štýle, technológiách aj priestrannosti Vianočný darček pre TV zákazníkov UPC – voľné vysielanie 45 staníc pre všetkých od Mikuláša až do Troch kráľov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.