Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
100190_foto c.1 676x450.jpg
26. októbra 2022 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Hobbymarket OBI otvoril novú predajňu Liptovskom Mikuláši

26.10.2022 – Najväčšia sieť hobbymarketov OBI otvorila v Liptovskom Mikuláši svoju sedemnástu predajňu na Slovensku. Po prvýkrát sa zákazníkom predstavuje netradične – novou fasádou a materiálmi, ktoré sú citlivo zakomponované do okolitého prostredia.

Novootvorená predajňa zaujme nielen svojim zovňajškom, ale aj konceptom usporiadania predajne podľa najnovších DIY trendov, ktorý spĺňa aj tie najnáročnejšie potreby zákazníka.

Pri rekonštrukcii svojej novej predajne spoločnosť OBI po prvýkrát upustila od tradičného farebného konceptu fasády v oranžovej a sivej farbe. Prednosť dala drevenému dekóru a materiálom, ktoré rešpektujú okolitú zástavbu a verejný priestor v centre mesta. Na predajnej ploche 7178 m2 zákazník nájde moderne a zrozumiteľne usporiadaný široký sortiment DIY výrobkov a množstvo ďalších benefitov.

Nákup online ale aj v predajni

Nákupy cez internet sa aj v OBI tešia čoraz väčšej obľube. Veľkú časť sortimentu, viac ako 130.000 výrobkov, si vie zákazník objednať pohodlne cez Onlineshop s doručením priamo domov. Zákazníci radi využívajú aj službu Rezervuj a Vyzdvihni, kedy si môžu z portfólia viac ako 100.000 výrobkov rezervovať tovar v pohodlí domova a následne vyzdvihnúť priamo v predajni.

„Aj keď sme v online predaji zaznamenali významný rast a naše postupy a video návody sú domácimi majstrami aj DIY nadšencami stále viac vyhľadávané a žiadané, prioritou zostávajú služby a poradenstvo v predajniach a priamy kontakt so zákazníkmi. Sme preto radi, že už po šiestich rokoch od vstupu na slovenský trh otvárame našu sedemnástu predajňu,“ hovorí Ľudovít Gášpar, regionálny manažér predaja OBI Slovakia.

DIY v ženskom rode

DIY už dávno nie je len „mužská záležitosť. Novootvorená predajňa v Liptovskom Mikuláši je šiestou prevádzkou, ktorú vedie žena. OBI je stabilná firma, ktorá podporuje diverzitu a vytvára rovnaké pracovné príležitosti pre všetkých. Zo súčasných 1100 zamestnancov na Slovensku, tvoria ženy 48% a podobné zastúpenie je aj v prípade vedúcich pozícií – 46%.

„Teším sa, že v našej OBI rodine môžeme privítať ďalších 48 nových kolegov, pre ktorých sme pripravili moderný pracovný priestor, v ktorom sa budú cítiť bezpečne a pohodlne. A verím, že rovnako ho budú vnímať aj naši zákazníci“, dodáva Ľudovít Gášpar.

O spoločnosti OBI

OBI je dominantným hráčom na DIY trhu nielen v Nemecku, ale aj vo väčšine krajín strednej a východnej Európy.

Prvý obchod značka otvorila ešte v roku 1970. Dnes má OBI v Európe 670 predajní a 48000 zamestnancov. Okrem Nemecka má firma zastúpenie v ďalších desiatich krajinách – Bosne Hercegovine, Česku, Maďarsku, Poľsku, Rakúsku, Slovensku, Slovinsku, Taliansku, a vo Švajčiarsku. U nás OBI pôsobí od roku 2016. V sedemnástich slovenských pobočkách v súčasnosti pracuje cca. 1100 zamestnancov. OBI je s viac ako 30-percentným podielom trhu dominantným hráčom v odvetví projektových hobbymarketov.

Informačný servis

K téme

Hornbach v Nitre otvára svoje brány. Vyspovedali sme riaditeľa Hobbymarket OBI predstavil nový koncept predajne v Michalovciach

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.