Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
90533_b1_hladasayeti_sk_vertical 676x979.jpg
17. apríla 2019 PR správyKultúraFilm a TV od PRservis.skSITA Diskusia()

Hľadá sa Yeti

BRATISLAVA 17. apríla – Všetci o ňom už niečo počuli alebo čítali, ale zatiaľ ho nikto nikdy nevidel. Ale legendárny Yeti naozaj žije! Volá sa síce inak, je to však určite on – bájny tvor z lesov. Vezmite do kina celú rodinu a príďte sa presvedčiť, že  vôbec nie je taký strašný, ako si všetci myslia.

Predstavujeme vám pána Spojku. Výška 2 metre a 40 centimetrov, hustá srsť, váha 280 kilogramov – ale nedajte sa oklamať jeho vzhľadom….je neuveriteľne milý, srší vtipom a všetci si ho okamžite zamilujú. Jeho dobrodružstvo začína vo chvíli, keď sa unavený z večnej samoty uprostred divočiny rozhodne napísať list nebojácnemu prieskumníkovi Sirovi Lionelovi Frostovi. Prosí ho v ňom, aby mu pomohol nájsť vzdialených súkmeňovcov, ktorí žijú v tajomnom údolí Šangri-La. Sir Lionel dlho neváha a zorganizuje výpravu, ku ktorej sa pridá aj jeho dávna priateľka Adelina Fortnightová. Odvážne trio smeruje na druhý koniec sveta, aby pomohli novému priateľovi a zistili, že rodina sa dá nájsť aj na tých najneočakávanejších miestach.

Sir Lionel Frost je odvážny a temperamentný dobrodruh, ktorý sa považuje za popredného svetového odborníka v oblasti mýtov, bájnych bytostí a príšer. Bohužiaľ si to o sebe myslí len on sám a nikto iný mu neverí. Aby presvedčil aj vážených historikov a akademikov, musí vycestovať z Londýna do Ameriky, aby priniesol dôkaz o tom, že legendárny Yeti skutočne existuje.

Yeti sa v skutočnosti volá Pán Spojka (i keď jemu by sa viac pozdávalo meno Susanne), je trošku zmätený, ale zároveň strašne múdry, sčítaný a oduševnelý. Ako to už s bájnymi bytosťami chodí, aj on je pravdepodobne posledný svojho druhu, a cíti sa veľmi osamelý. Preto sa rozhodne osloviť Sira Lionela, aby mu pomohol. Sami dvaja to však nezvládnu  – potrebujú mapu, ktorá ukazuje cestu k tajomnému miestu. K tej sa môžu dostať jedine tak, že do partie priberú aj jej majiteľku, temperamentnú Adelinu.

Našich hrdinov čaká dobrodružná cesta plná nebezpečných nástrah. Každý ich krok sleduje banda najatých zloduchov, ktorí sa za každú cenu snažia zmariť misiu Sira Lionela.  Lenže pán Spojka sa nedá odradiť a vďaka svojmu šarmu, suchému humoru a vyberaným spôsobom si poradí v každej situácii.

V slovenskom znení budú diváci počuť hlasy obľúbených hercov – Mila Kráľa, Sone Norisovej, Štefana Richtárecha, Lucie Vráblicovej či Petra Sklára. Zábavná rodinná komédia HĽADÁ SA YETI, ktorá pobaví malých veľkých divákov, sa v slovenských kinách premieta od 18. apríla.

Inzercia

K téme

Dve desiatky predajní Tesco prešli modernizáciou AURES Holdings hľadá viac ako tri desiatky ľudí, zamestnancom ponúka mnoho benefitov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Film a TV

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.