Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
98362_mg_3041 4mp 676x434.jpg
1. apríla 2022 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

HARTMANN – RICO uvádza na trh veselé náplasti Cosmos Mr. Wonderful

1.4.2022 – Spojením značky COSMOS so svetovo úspešným dizajnom Mr. Wonderful vznikla novinka na trhu starostlivosti o drobné poranenia – vodeodolné hypoalergénne náplasti so štýlovou grafikou.

Grafický koncept Mr. Wonderful úspešne oslovuje zákazníkov po celom svete. Je známy svojou hravosťou a ako uvádzajú jeho zakladatelia, ich cieľom je šíriť radosť a zábavu. Preto tento koncept použil celý rad svetových značiek a výrobcov.

Výsledkom spolupráce je Cosmos Mr. Wonderful, škatuľka so 16 náplasťami s veselými motívmi a vlastnosťami, ako sú šetrnosť k pokožke a vodeodolnosť.

Náplasti Cosmos Mr. Wonderful patria k  zdravotníckym prostriedkom určeným na ochranu drobných poranení pred nečistotami. K dispozícii sú v lekárňach a drogériách.

HARTMANN – RICO má dlhodobú skúsenosť s liečbou a ošetrovaním rán, prevenciou rizík spojených s infekciou a podporou pacientov trpiacich na inkontinenciu. Na slovenský trh dodáva tisíce produktov pre zdravotníkov aj koncových spotrebiteľov. Tento rok pripravuje niekoľko inovatívnych produktových noviniek.

HARTMANN – RICO

Spoločnosť HARTMANN – RICO a.s. patrí medzi najvýznamnejších výrobcov a distribútorov zdravotníckych pomôcok a hygienických výrobkov v Českej republike. Vznikla v roku 1991 vstupom spoločnosti PAUL HARTMANN AG do vtedajšieho štátneho podniku Rico vo Veverskej Bítýške. Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej skupiny HARTMANN so sídlom v nemeckom Heidenheime. Viac ako 25 rokov pôsobí aj na Slovensku. HARTMANN – RICO zamestnáva v Českej republike a na Slovensku viac ako 1 600 ľudí.

Informačný servis

K téme

Slovak Investment Holding poskytne úver 4 milióny eur skupine ESCO Slovensko, podporené investície budú smerovať k energetickej úspore podnikov Správa o udržateľnosti za rok 2021: HARTMANN-RICO vníma svoju sociálnu i environmentálnu zodpovednosť.

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.