Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
87359_thinkstockphotos 879557554 676x320.jpg
20. marca 2018 PR správyŠportOstatné športy od PRservis.skSITA Diskusia()

Hantuchová finišuje v príprave na ČSOB Bratislava Marathon, v jej štafete bude viacero známych ľudí

BRATISLAVA 20. marca 2018 – Amabasádorka ČSOB Bratislava Marathon 2018 Daniela Hantuchová  finišuje v príprave na beh. Štafeta, ktorá nesie názov jej značky D-One sa už formuje a objavia sa v nej nielen jej rodinní príslušníci, ale aj viacero známych tvárí a tiež zástupcovia Občianskeho združenia Zriedkavé choroby, ktoré Daniela podporuje.
„Teraz som sa dozvedela, že na maratón sa prihlásilo doteraz najviac zamestnancov a rodinných príslušníkov z ČSOB banky, čo je super. A vraj je tam aj interná súťaž o účasť v našej štafete, čo ma mimoriadne teší, pretože odkaz štafety D-One je naozaj silný – bojovať a nevzdávať sa nie je dôležité iba v športe, ale aj v živote“, povedala Daniela Hantuchová, ktorá onedlho príde na Slovensko a posledné dni prípravy strávi doma.

https://cdnv.sita.sk/sites/34/2017/12/img_4062.mp4

K téme

Prichádzajú Hriešne dobré nákupy – doprajte na jeseň slobodu svojmu štýlu Doprajte si malú radosť. Opäť sa môžete tešiť na Hriešne dobré nákupy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné športy

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.