Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. novembra 2016 Nezaradené od PRservis.skSITA Diskusia()

HÁDZANÁ: Kvalifikácia ME – Rusi nevyhrali ani v Č. Hore

BAR/KOŠICE 6. novembra (SITA) – Hádzanári Ruska sa v II. fáze kvalifikácie o postup na majstrovstvá Európy 2018 v Chorvátsku nedočkali víťazstva ani v druhom zápase. V stredu prišli v Moskve pri trojgólovom náskoku o triumf v záverečnej minúte duelu so Slovákmi, s ktorými remizovali 31:31. V nedeľu uhrali len nerozhodný výsledok v Bare s Čiernohorcami 24:24, pričom tentoraz neudržali dvojgólové vedenie, ktoré mali ešte necelé štyri minúty pred koncom. Rusi si ziskom bodu upevnili 2. miesto v tabuľke 6. kvalifikačnej skupiny za Švédmi. Reprezentanti SR zaostávajú o jeden bod.

Výsledky – II. fáza kvalifikácie ME 2018 v hádzanej mužov v Chorvátsku – 6. skupina – 2. kolo – nedeľa:

K téme

Kto bude súperom Slovákov na domácich ME hádzanárov? Tipnite si v Niké Futbalový súboj hviezd: tím Mateja Tótha si zmeral sily s tímom Adama Žampu na novom modernom ihrisku