Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. novembra 2017 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Generálny riaditeľ RTVS vyhlásil niekoľko výberových konaní

BRATISLAVA 7. novembra – Na pozície šéfdramaturga Rádia Regina – Západ a výkonných riaditeľov Štúdia RTVS Banská Bystrica a Košice vyhlásil v pondelok 6. novembra generálny riaditeľ RTVS Jaroslav Rezník výberové konania. Prihlášky s potrebnými dokumentmi treba doručiť do podateľne RTVS alebo na adresu Rozhlas a televízia Slovenska, Mlynská dolina, 845 45 Bratislava do 4. decembra 2017.
Tieto posty v súčasnosti zastávajú Marcel Hanáček, Miroslav Debnár a Juraj Hidvéghy, ktorí sa o ne môžu opätovne uchádzať.

„V súlade s mojím konceptom posilnenia autonómie regionálnych štúdií RTVS chceme dať široký priestor novým ľuďom pri obsadzovaní manažérskych funkcií v regióne,“ uviedol Jaroslav Rezník.

Výberové konania sa uskutočnia 14. až 22. decembra 2017. Viac informácií je zverejnených na https://www.rtvs.org/a/147199_vyberove-konania-vyhlasene-generalnym-riaditelom-rtvs.

www.prservis.sk; email: prservis@sita.sk

K téme

Schaeffler zverejňuje Správu o udržateľnosti 2022 Enterprise Investors investujú do dynamického rastu spoločnosti Renters.pl

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.