Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
17. júla 2012 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

GARMIN Žilinský Triatlon 2012

BRATISLAVA 17. júla – Dňa 18. augusta 2012 sa na Vodnom diele Žilina uskutoční už štrnásty ročník populárneho triatlonu.

„Bolesť prebolí, hrdosť zostane“. Tento slogan asi najlepšie vystihuje o čom triatlon je. Vyznávači i fanúšikovia, všetci triatlonoví nadšenci prijmite výzvu absolvovať v krásnom prostredí žilinského Vodného diela atraktívny triatlonový pretek určený pre širokú verejnosť.

Minulý rok sa na štart 13. ročníka postavilo viac ako 400 pretekárov a pretekárok a pretek sa tak stal jedným z najväčších triatlonových podujatí roka.

Triatlon je našou spoločnou vášňou. Je jedno či ste „profíci“, ktorí denne v bazéne, na bicykli, alebo na bežeckých tratiach absolvujú desiatky kilometrov, alebo ste nadšení amatéri túžiaci predovšetkým prekonať samých seba.

Pridajte sa k nám a k desiatkam ďalších vyznávačov triatlonu a príďte do Žiliny nájsť v samotnom preteku odpoveď kým vlastne naozaj ste a kde sú hranice vašich možností. Odmenou okrem vlastnej spokojnosti Vám bude upokojujúci pohľad na zrkadlovo rovnú hladinu Vodného diela s úchvatnou scenériou hrebeňa Malej Fatry v pozadí.

Vychádzame z predchádzajúcich skúseností a pripravili sme spolu s našim hlavným partnerom spoločnosťou Garmin Slovensko podujatie s kvalitnou organizáciou, dobre zabezpečenými traťami, vybaveným zázemím a s príjemnou športovou atmosférou. Aj tento rok sa bude súťažiť o body do Slovenského pohára v triatlone 2012 vo všetkých kategóriách a súčasne sa staneme svedkami súboja o slovenské majstrovské tituly v kategórii mužov a žien. Viacej informácií o Garmin Žilinskom triatlone 2012.

Veríme, že zažijete nezabudnuteľný športový zážitok a že sa nám s Vašou pomocou podarí nadviazať na predchádzajúce úspešné ročníky.

V preteku, ktorý Vás v sobotu 18. augusta čaká, Vám všetkým želáme veľa šťastia a nám všetkým pekný športový zážitok.

Za celý tým usporiadateľov Peter Fiabáne, riaditeľ pretekov

Garmin si pre túto významnú športovú príležitosť pripravil špeciálny triatlonový balíček Garmin Foreruner 910 ZA Triatlon bundle, ktorý až do začiatku triatlonu milo prekvapí všetkých športovcov. Okrem toho sú pripravené perfektné ceny pre účastníkov a víťazov na Garmin Žilinský Triatlon 2012.

Veríme, že zažijete nezabudnuteľný športový zážitok a že sa nám s Vašou pomocou podarí nadviazať na predchádzajúce úspešné ročníky. V preteku, ktorý Vás v sobotu 18. augusta čaká, Vám všetkým želáme veľa šťastia a nám všetkým pekný športový zážitok.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

mBank svojim klientom prináša bezkontaktnú platobnú službu SwatchPAY! mBank ako prvá banka na Slovensku zvirtualizovala celé portfólio platobných kariet

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.