Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
97912_garmin 676x444.jpg
9. februára 2022 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Garmin Instinct® 2- nová séria gps smart hodiniek, ktoré vás odlíšia od davu

9.2.2022 – Garmin dnes predstavil sériu Instinct® 2 – nový prírastok do populárnej rodiny odolných smart hodiniek s dôrazom na silné individuality. Vyrobené tak, aby odolali každému elementu a s technológiou, ktorá umožňuje neobmedzenú výdrž batérie (na vybraných modeloch). Dve veľkosti, záplava nových farieb a množstvo pridaných funkcií pre monitoring aktivity a zdravia, športy, či každodenné používanie.

Stvorené pre život

Okrem nových žiarivých farieb (240 farebných kombinácií tela a remienkov) ponúka séria Instinct 2 aj štíhlejší profil a dve veľkosti. Tradičná 45 mm luneta a nový Instinct 2S s menšou 40 mm lunetou pre ľudí s menším zápästím a pre ženy. Nový perfektne čitateľný displej s väčším rozlíšením je chránený chemicky tvrdeným sklíčkom, ktoré vám dodá istotu aj pri drsnejšom zaobchádzaní. Celá séria aj naďalej plní vojenské normy 810 pre termálny a nárazový šok a vodoodolnosť 100 meters. Ďalšie prispôsobenie svojim potrebám získate vďaka kompatibilite s Garmin Connect IQ™ store (CIQ) s ďalšími aplikáciami, widgetmi, obrázkami pozadia, dátovými poľami a viac pre vaše hodinky.

Ohromná výdrž batérie

Nová séria prináša aj značné vylepšenie výdrže batérie. Instinct 2 môžete kontinuálne používať 4 týždne v móde smart hodiniek a vďaka pokroku solárnej technológie dokážu modely Instinct 2 Solar fungovať nepretržite1 v režime smart hodiniek. Toto je úplne nový štandard výdrže batérie pre Garmin.

Zostaňte zdraví a vždy v spojení

Instinct 2 ponúka kompletný balík sledovania aktivity a zdravia od Garmin-u, vrátane Skóre Spánku a novej funkcie Zdravotná Snímka, ktorá zaznamená úroveň Body Batery, stres, tepovú frekvenciu. Športových nadšencov potešia nové metriky ako Vo2 Ma, kondičný vek, Tréningový stav/záťaž/efekt, doba zotavenia a HITT tréningy či Denne Odporúčané Tréningy.

Hodinky majú predinštalované množstvo športových apiek vrátane Multišport, ktorá umožňuje prechody medzi aktivitami pri zachovaní celkového času/vzdialenosti.

Funkcia na Detekciu Nehody odošle predvoleným kontaktom správu s vašou polohou v prípade nehody2.

Instinct 2 Solar prináša ešte viac slobody s bezkontaktnými platbami Garmin Pay

Účelové edície

Pre tých, ktorí potrebujú svoju vášeň alebo potreby posunúť na ďalší level prichádza Instinct 2 v účelových verziách s účelovými funkciami.

Surf Edition: Pre aktivity ako surfing, windsurfing, kiteboarding s prílivovým widgetom pre prehľad o podmienkach. Používatelia môžu zaznamenávať svoje aktivity a prezerať si ich prostredníctvom Surfline Sessions
Tactical Edition: Verzie populárne u vojakov majú navyše funkciu Kill Switch, Stealth Mode, kompatibilitu s noktovízorom, dvojitý formát súradníc, aplikáciu Jumpmaster.
Dezl Edition: Verzia pre vodičov kamiónov, ktorí chcú lepšie kontrolovať svoj sedavý spôsob ž Detailné cvičenia počas prestávok prostredníctvo apky dēzl na smartfóne
Camo Editions: Pre betónovú, alebo skutočnú džungľu. Maskáčové vzory pre odlíšenie sa, alebo splynutie.

Instinct 2 a Instinct 2S reprezentujú kontinuálnu inováciu technológií smart hodiniek v podaní Garmin. Sú dostupné za uvádzaciu MOC od 349,99 €. Viac info na www.garmin.sk

1 Neobmedzená výdrž batérie je dostupná len pre modely s velkosťou 45mm Instinct 2 Solar v režime smart hodiniek. Výdrž baterie predpokladá minimálne 3 hodiny používania vonku na slnku s intenzitou 50,000 lux.

2 Prostredníctvom pripojeného smartfónu.

Informačný servis

K téme

mBank svojim klientom prináša bezkontaktnú platobnú službu SwatchPAY! mBank ako prvá banka na Slovensku zvirtualizovala celé portfólio platobných kariet

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.