Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. mája 2012 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

Garmin GTU10 Sledujte to, čo je pre vás dôležité

BRATISLAVA 9. mája – Garmin v rámci letnej sezóny uvádza do predaja exkluzívnu novinku v podobe monitorovacieho zariadenia s GPS a dátovým prenosom v GSM sieťach. Zariadenie GTU 10 je GPS lokalizátor, ktorý v kombinácií s dátovými službami nadnárodného mobilného operátora umožňuje monitoring /sledovanie vám dôležitého majetku (vozidlá, motocykle, plavidlá), osôb, zvierat a mnoho iného.

Sledovanie GTU 10 sa realizuje prostredníctvom webového prehliadača alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie (zdarma) cez Android smartphone, alebo iPhone. Zariadenie je možné nastaviť, tak aby v prípade opustenia alebo vstúpenia do nastavenej zóny vyslalo upozornenie formou SMS správy alebo e-mailu. Takže okrem aktívneho sledovania polohy, alebo trasy slúži aj ako strážny pes na akýkoľvek neželaný pohyb.

GTU 10 je malé vodotesné zariadenie, ktoré sa dá ľahko pripojiť k obojku, batožine, alebo akémukoľvek povrchu pomocou adhezívneho prúžku so suchým zipsom.

GTU 10 je pripravené na používanie okamžite po vybratí z krabice. Netreba Vám žiadne zmluvy alebo odbornú inštaláciu. Funguje na takmer celom území Európy. Je dodávané s predplatenou licenciou na 1 rok v sieťach európskych mobilných operátorov (JASPER). Akonáhle zariadenie aktivujete cez konto na my.garmin.com je pripravené na použitie. V rámci predplatených služieb je dostupný balík: 25 upozornení cez sms a neobmedzený počet cez email. Vyhľadávanie cez PC alebo smartfón je zdarma. Samozrejmosťou je možnosť dokúpenia „deluxe“ plánu alebo väčšieho množstva predplatených sms.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

mBank svojim klientom prináša bezkontaktnú platobnú službu SwatchPAY! mBank ako prvá banka na Slovensku zvirtualizovala celé portfólio platobných kariet

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.