Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. decembra 2015 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Garážový výpredaj už tretíkrát prevetrá skrine známych osobností

BRATISLAVA 9. decembra – Z nenápadného susedského podujatia sa za dva roky stala populárna akcia, ktorá spojila známe osobnosti. Už v sobotu sa otvoria brány Staromestského garážového výpredaja, ktorý sa začal nenápadne a nevinne pred dvoma rokmi. Dnes si našiel svojich priaznivcov a prispievateľov nielen v Bratislave, ale aj po celom Slovensku.
Brány garáže na Krčméryho ulici v Bratislave sa dvakrát za rok otvoria, aby si nákupovchtiví priaznivci mohli kúpiť značkové oblečenie svetových dizajnérov za symbolické ceny a zároveň prispeli na dobrú vec. V minulosti to bolo OZ Prima a prevencia FAS syndrómu u tehotných žien, Nadácia Šťastné srdcia, tentokrát organizátori podporia mamičku z krízového centra s bábätkom, ktorá sa po neľahkej minulosti snaží uplatniť v živote.
Už 12. decembra si budete môcť kúpiť módne kúsky, ktoré venovali známe osobnosti a podnikatelia, napríklad raper Kali, speváci Ricco & Klaudia, podnikateľky Simona Bubánová, Monika Céreová, majiteľ gastro skupiny Benčik Culinary Group Pavol Benčík s manželkou Miriam Benčíkovou, módna návrhárka Renáta Kliská, podnikateľka a majiteľka Make-Up Studia Zuzana Šutjaková, marketingová riaditeľka Eurovea Oľga Hammer Duráková, manažérka módnej značky Zagh v Prahe Katerina Veliká, couchka a mediátorka Zora Inka Grohoľová, majiteľka Cora Clinic Simona Stískalová, majiteľka Hotela Biela Labuť Renáta Kelemenová, manažérka chovu loveckých sokolov pre kráľovskú rodinu v UAE Jana Pokusová, motokrosista a majster Európy Štefan Svitko, módni návrhári Richard Rozbora, Róbert Vrzala, partner PWC Alex Šrank a mnohí ďalší.
Ako povedala organizátorka akcie Miriam Šramová, akcia nielen pomáha tým, ktorí to potrebujú a hľadajú pomocnú ruku, ale zároveň upevňuje medziľudské a susedské vzťahy v dnešnej uponáhľanej dobe, keď mnohí z nás ani nepoznajú svojich susedov a nevnímajú svet za svojim plotom.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Bytový komplex Rezidencie MACHNÁČ štartuje II. etapu PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu. Využite akčný výpredaj!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.