Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
96028_gettyimages 1230251561 1 676x451.jpg
30. júna 2021 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Futbalový Slovan sa chce zapojiť do očkovacej kampane a ponúka zaočkovaným voľný vstup

30.6.2021 – Futbalový klub ŠK Slovan Bratislava je pripravený pustiť na Národný futbalový štadión na každý z najbližších piatich zápasov svojho klubu – vrátane európskych líg –  až desaťtisíc divákov, ktorí nebudú musieť platiť vstupné. Podmienkou by bolo preukázanie sa potvrdením o zaočkovaní proti COVID-19. Futbalový klub chce takto prispieť do kampane na urýchlenie očkovania.
„Väčšina našich hráčov aj realizačný tím sú už zaočkovaní a náš klub očkovanie plne podporuje. Všade sa hovorí o nutnosti urýchliť očkovanie a my chceme týmto spôsobom motivovať ľudí, aby neváhali a zaočkovať sa dali“, uvádza sa v stanovisku ŠK Slovan Bratislava, ktoré klub poskytol médiám.
Futbalový Slovan vo vyhlásení zároveň zdôrazňuje, že svojou iniciatívou sa pripája ku snahám primátora, župana a starostov, ktorí chcú, aby hlavné mesto získalo vďaka očkovaniu kolektívnu imunitu. „Plne podporujeme všetkých vedcov, umelcov aj politické elity, ktorí sa snažia urýchliť očkovanie. Zároveň nás veľmi teší, že Bratislavský samosprávny kraj už vo svojom očkovacom centre na Národnom futbalovom štadióne dosiahol métu 200,000 podaných vakcín“, uvádza sa na záver stanoviska ŠK Slovan Bratislava.

Informačný servis

K téme

Givvo: Nová módna značka pomáha už pred oficiálnou premiérou Nevídaný svetový rekord zo Slovenska! Futbalista spracoval padajúcu loptu z výšky 60 metrov!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.