Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
101123_top_fond_diplomy_2022_7_page 0001_editkopia 676x466.jpg
3. marca 2023 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Fond stabilných výnosov 365.invest získal významné ocenenie Top Fond za rok 2022

3.3.2023 – Najúspešnejším fondom v súťaži Top Fond Slovakia 2022 v kategórií Fond s najlepším výnosom a rizikom sa stal Fond stabilných výnosov správcovskej spoločnosti 365.invest.

Súťaž Top Fond Slovakia usporadúva každoročne Slovenská asociácia správcovských spoločností v spolupráci s vydavateľstvom MAFRA. Vyhlásenie výsledkov súťaže vo forme online vysielania prebiehalo 21. februára a prinieslo prvé miesto pre fond 365.invest.

Prvenstvo medzi dlhopisovými fondami

Fond stabilných výnosov je druhým najväčším fondom v rámci nášho portfólia (po Realitnom fonde) a patrí dlhodobo medzi naše najobľúbenejšie fondy. Úspešný dlhopisový fond s kratším investičným horizontom osloví najmä klientov, ktorí hľadajú v investovaní stabilitu, majú záujem o krátkodobejšie zhodnocovanie finančných prostriedkov a preferujú menšie investičné riziko, čo vyhovuje mnohým konzervatívnym klientom na Slovensku. Aj vďaka nim fond prináša výsledky, medzi ktoré patria aj takéto príjemné ocenenia,“ hovorí Gabriel Balog, CEO 365.invest.

S cieľom zjednodušiť proces investovania a urobiť ho dostupnejším bol Fond stabilných výnosov zakomponovaný aj do mobilnej bankovej aplikácie 365.bank, vďaka čomu klient zainvestuje rýchlo, jednoducho a už od 20 eur mesačne, bez vstupného poplatku.

Správcovská spoločnosť 365.invest spravuje Fond stabilných výnosov od roku 1995. Ide o štandardný otvorený fond, ktorý patrí do kategórie fondov krátkodobých investícií. Investuje do dlhových cenných papierov (dlhopisy a nástroje peňažného trhu). Za posledné tri roky dosiahol výnos 2,19 % (p.a.). Fond je určený najmä pre konzervatívnych klientov, ktorí hľadajú alternatívu ku krátkodobým termínovaným vkladom a potrebujú mať zabezpečenú maximálnu možnú likviditu svojej vloženej investície pri minimálnych vstupných nákladoch.

Informačný servis

K téme

ZSL zimná sezóna 2023/2024: Svetový pohár v Jasnej privítal 132 špičkových športovkýň z 30 krajín a vyše 30-tisíc návštevníkov Enterprise Investors podporia dynamický rast spoločnosti Sescom

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.