Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. novembra 2017 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Fitness diár na rok 2018

BRATISLAVA 21. novembra 2017 – Jedinečný a originálny diár, do ktorého si zapíšete nielen bežné povinnosti, ale aj pokroky na ceste za zdravím, krásou a sebaláskou.
Už tretí rok za sebou vytvoril Fitshaker skvelý Fitness diár 2018, ktorý doteraz pomohol tisíckam žien schudnúť, zdravšie žiť a splniť si sny. Tento rok je vo vylepšenej verzii a s nádhernou grafikou. Prežite aj ďalší rok 2018 šťastnejšie a úplne FIT.

Vo Fitness diári 2018 nájdete:

Dostatočný priestor na zapisovanie si každodenných úloh.Prehľadnú tabuľku Moje tréningy a moja strava na každý týždeň.Obrovskú dávku motivácie od úspešných fitnes tréneriek a iných inšpiratívnych ľudí.Zdravé tipy a rady. Napríklad 4 zlaté pravidlá vyváženého stravovania, ako dosiahnuť kocky na bruchu, ako správne sedieť, ako sa naučiť vstať na prvé zvonenie budíka a užitočné informácie o sezónnom ovocí, zelenine či iných potravinách.Vyznačené dni vhodné na odľahčenie jedálnička, dni vhodné na masáž či dokonca dni, keď sa neodporúča piť káva a pod.Zaujímavé medzinárodné dni, napr. deň priateľstva, objatia, tanca a pod.Zdravé recepty od výživových poradcov či známych foodblogerov – jednoduché a zároveň chutné (napr. na musli tyčinky, makové sušienky, parížske rožteky, brokolicové muffiny či parmezánové tyčinky).Návod na spísanie si cieľov v oblasti zdravia, kariéry, rodiny/vzťahov, túžob/snov a miesto na vytvorenie si tzv. vision board (nástenky snov).Priestor na zapisovanie si mesačných cieľov či najdôležitejších týždenných úloh. Nechýba ani miesto na týždenné zhodnotenie Tento týždeň ma naučil, na mesačné zhodnotenie Moje najväčšie úspechy mesiaca i na zhodnotenie celého roka.Inšpiratívne citáty fitnes trénerov či známych ľudí na nakopnutie sa a povzbudenie.Výzvy na každý mesiac – na posilnenie fyzických i duševných schopností (napr. na praktizovanie rannej rozcvičky, na cvik podporujúci detox, zdravý chrbát či rozvíjanie sebalásky…)Originálna tabuľka na zapisovanie si aktuálnych mier a kíl, na sledovanie progresu počas jednotlivých mesiacov v roku.Parádne cviky (napr. na zbavenie sa tuku na tvári, 5 tibeťanov na energický štart dňa, na zdravý chrbát…).Stránky na zapisovanie si prečítaných kníh, inšpiratívnych myšlienok, kontaktov, poznámok i dovolenkový ťahák na leto.Menštruačný kalendárik a zaujímavé informácie o tom, čo jesť pred menštruáciou a počas nej, aby si sa cítila super, kalendárik zdravia, krásy a čistej domácnosti, prehľad prázdnin, štátnych sviatkov, dní pracovného pokoja, kalorických hodnôt najpoužívanejších potravín, popis prvej pomoci.Pozitívne afirmácie na každý týždeň a priestor na vyjadrenie vďačnosti za každým dňom.Jedinečné omaľovánky nakreslené špeciálne pre tento diár.„Zapracuj na svojej novšej verzii.
Nie preto, že by bola súčasná zlá,
ale preto, že tá ďalšia môže byť LEPŠIA.“

A to nie je všetko. Na vyše 360 stranách Fitness diára 2018 nájdete aj dodatočné vychytávky:

– krásne nálepky na pripomenutie dôležitých termínov (oslavy, telefonáty, autoservis, prehliadka u lekára a pod.);
– Fitness ťahák na každý deň v elektronickej podobe;
– praktické vrecko na vizitky či dôležité papieriky v zadnej časti diára;
– motivačný fit kalendárik a záložka na vystrihnutie a vloženie do peňaženky či knihy;
– 2 šnúrky, aby si si mohla poznačiť viac obľúbených dvojstránok.

K téme

Dúbravka má vďaka Kauflandu svoj K Park na skok, otvorenia sa zúčastnil aj Separ Lučenec má za sebou víkend plný zábavy a športu, Kaufland tu otvoril štrnásty K Park

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.