Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. júna 2012 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

Firma GTS spúšťa novú videokonferenčnú službu v HD kvalite

BRATISLAVA 14. júna – GTS Central Europe popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe spúšťa novú službu s názvom GTS Videoconference. Táto služba ponúka prenos videa vo vysokom rozlíšení prostredníctvom širokej palety zariadení a pomôže firmám zmeniť ich bežné IP siete na dômyselný a jednoducho dostupný videokomunikačný systém.

Služba GTS Videoconference umožňuje prenos videa vo vysokej kvalite bez ohľadu na to, či používate smartphone, tablet, laptop, osobný počítač alebo komunikačný systém konferenčnej miestnosti. Podpora takejto širokej palety zariadení znamená, že zákazníci môžu systém jednoducho nasadiť v rámci existujúcej IT infraštruktúry bez potreby investovania do náhrad za osobné počítače alebo mobilné zariadenia.

„Poskytujeme veľmi praktické a atraktívne riešenie pre firmy, ktoré potrebujú uľahčiť medziľudskú komunikáciu a spoluprácu vo všetkých oblastiach života,“ uviedol Artur Ostrowski, senior viceprezident oddelenia zákazníckych riešení spoločnosti GTS. Videokonferencie v HD kvalite vnímame ako prirodzené rozšírenie spôsobu práce a komunikácie užívateľov. Našim zákazníkom ponúkame možnosť pripojiť sa prostredníctvom smartphonu na letisku v New Yorku ako i pomocou počítača v Bratislave,“ dodáva Ostrowski.

Intuitívny webový konfiguračný panel služby dáva zákazníkovi plnú kontrolu nad nastaveniami videokonferencie. Správcovia môžu centrálne konfigurovať, spravovať a škálovať celý systém, vrátane koncových bodov, infraštruktúry a licencií. Oprávnení používatelia môžu nastavovať vlastné preferencie, pozývať hostí, riadiť konferencie a komunikovať so zamestnancami, klientmi alebo partnermi posúvajúc efektivitu práce na novú úroveň.

„Firmy na celom svete čoraz častejšie používajú osobné videokonferenčné riešenia s vysokým rozlíšením za účelom zvyšovania produktivity, znižovania cestovných nákladov, a čo je tiež dôležité, zvyšovania dôvery v komunikáciu medzi geograficky rozptýlenými zamestnancami, partnermi a zákazníkmi,“ uviedol Eric Le Guiniec, viceprezident a generálny riaditeľ spoločnosti Vidyo pre oblasť EMEA. „Teší nás, že spoločnosť GTS použila platformu VidyoConferencing na poskytovanie integrovaných služieb pre svojich zákazníkov v regióne strednej a východnej Európy.“

Základ systému tvorí architektúra VidyoRouter s patentovanou technológiou Adaptive Vidyo LayeringTM a video vo formáte H.264 SVC standard (scalable video coding). Portál systému je dostupný z ľubovoľného počítačového zariadenia s webovým prehľadávačom a sieťovým pripojením, čo používateľom dáva potrebnú voľnosť a flexibilitu. Podstatne to zjednodušuje integráciu infraštruktúrneho a terminálového vybavenia viacerých výrobcov ako napr. PolycomTM a CiscoTM. Infraštruktúra je dokonale škálovateľná a implementovaná ako plne redundantná, aby bol zabezpečený maximálny výkon a dostupnosť.

Bližšie informácie o službe GTS Videoconference.

O spoločnosti GTS:
Spoločnosť GTS Central Europe (GTS) je popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v krajinách strednej a východnej Európy. GTS v celom regióne vlastní a prevádzkuje rozsiahlu optickú sieť a sieť dátových centier. V Českej republike, Maďarsku, Poľsku, Rumunsku a na Slovensku ponúka spoločnosť miestny dosah s podzemnými lokálnymi sieťami a má v ponuke širokú paletu služieb. Od základných hlasových a dátových služieb až po rozsiahle virtuálne privátne siete a riadené služby dátových centier, spoločnosť GTS využíva vo svojej rozsiahlej sieti najmodernejšie technológie na poskytovanie špičkových zákazníckych riešení. Vo svojej bohatej, takmer 20 rokov trvajúcej, histórii pôsobenia v strednej a východnej Európe bolo základným cieľom spoločnosti poskytovať čo najkvalitnejšie služby a čo najvyššiu hodnotu viac ako 40 000 zákazníkom z oblasti verejnej správy, operátorov a firiem. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke www.gtsce.com.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Rekordné predaje AURES Holdings v prvom štvrťroku posilnila generatívna AI v kontaktnom centre Nájomné A-čkových kancelárií bude kvôli indexácii drahšie. Riešením je kúpa vlastných priestorov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.