Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
87847_centra la fingo 676x451.jpg
17. mája 2018 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

FinGO.sk otvára svoju centrálu v bratislavskej Polus Tower

BRATISLAVA 17. mája 2018 – Finančná sprostredkovateľská spoločnosť FinGO.sk pokračuje v prepojení online a offline komunikácie s klientmi, otvára novú centrálu v Bratislave.

Spoločnosť FinGO.sk otvára svoju centrálu v moderných priestoroch budovy Polus Tower II. Tu je klientom a partnerom FinGO.sk k dispozícii viac ako 30-členný tím vytvárajúci podporu pre efektívnu prácu finančných sprostredkovateľov s klientmi. Tí pre členov programu FinGO Partner zaisťujú napr. budovanie značky a získavanie nových klientov, vzdelávanie poradcov, komunikáciu s finančnými inštitúciami, administratívnu podporu a ďalšie činnosti tak, aby sa makléri mohli bez starostí sústrediť na prácu pre svojich klientov.

FinGO Premium centrum ako doplnok existujúcich služieb

Súčasťou novej bratislavskej centrály je tiež prvé klientské FinGO Premium centrum. FinGO.sk tak plní ďalší míľnik vo svojej stratégii prepojenia online a offline sveta financií. K unikátnej technologickej platforme, ktorá zjednodušuje kontakt klienta s maklérom a umožňuje rýchlu a efektívnu spoluprácu, FinGO.sk pridáva nadštandardný osobný prístup v novom FinGO Premium centre.

„FinGO premium centrum vnímame ako doplnok k práci našich partnerov – maklérov. Tí sa často špecializujú na určité oblasti a práve FinGO Premium centrum im umožní postarať sa o ďalšie potreby klientov, bez obáv z toho, že by klienta pre seba chcel získať konkurenčný maklér,“ predstavuje hlavný cieľ vzniku FinGO Premium centra Marek Gemainer, riaditeľ divízie obchodu FinGO.sk. „Pre makléra takáto spolupráca predstavuje istotu, že o svojho klienta nepríde pod vplyvom konkurencie. Naopak, získava spokojného klienta a províziu, s vynaložením minimálneho úsilia.“

Klienti FinGO.sk tak pod jednou strechou nájdu komplexné služby od úverov a hypoték, cez životné aj neživotné poistenie až po investície. „Základným princípom našej práce je, aby každý klient FinGO.sk získal produkt či službu, ktorá najlepšie vyhovuje jeho potrebám. Nezávislosť a férovosť FinGO.sk pri zostavení finančných produktov na mieru sú pre nás prioritou,“ hovorí Marta Chachaľáková, riaditeľka FinGO Premium centra.

Umenie Gordany Turuk v centrále FinGO.sk

Krstnou mamou FinGO Premium Centra je uznávaná umelkyňa Gordana Turuk, ktorej diela ozdobili nový interiér nielen pre slávnostné otvorenie.

„Spoločnosti FinGO v nových priestoroch prajem, nech sú tu spokojní nielen členovia tímu, ale predovšetkým klienti, ktorým FinGO poradí a pomôže robiť dobré rozhodnutia v oblasti financií a možno aj v živote. FinGO vnímam ako férovú a dôveryhodnú spoločnosť a verím, že sem sa budú ľudia radi vracať,“ popriala Gordana Turuk na úvod slávnostného otvorenia.

„Diela Gordany Turuk sme pre FinGO Premium centrum vybrali z niekoľkých dobrých dôvodov – na jednej strane oceňujeme estetiku a kreativitu, na strane druhej sú diela pripomenutím toho, že investície môžu mať formu niečoho krásneho a pritom mať aj potenciál vysokého výnosu,“ hovorí Miroslav Tamáš, riaditeľ pre investičné poradenstvo a stratégiu FinGO.sk. A pridáva nezanedbateľný fakt: „Obzvlášť bonitní klienti radi dopĺňajú svoje portfólio o umelecké diela. Tieto dávajú portfóliám nový rozmer a stávajú sa tak viac ako len finančným riešením.  Možno ich tiež chápať ako stabilizačný prvok, ktorého hodnota nie je závislá od výkyvov na finančných trhoch. Pre súkromného investora tak ide z pohľadu financií o racionálne rozhodnutie, ktoré navyše poteší svojou estetikou aj spoločenskou prestížou.“

K téme

Súkromná škola bez školného? ALMA privíta nových prvákov OBI rozžiarilo Zvolen na oranžovo

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.