Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. novembra 2017 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Finančno-sprostredkovateľská spoločnosť FinGO úspešne pokračuje v dynamickom raste a napĺňa ciele, ktoré si stanovila pri svojom vzniku

BRATISLAVA 28. novembra 2017 – Cieľom číslo jeden bolo pre FinGO stať sa samostatným finančným agentom /SFA/, aby sme mohli vytvoriť stabilné zázemie pre svojich spolupracovníkov, čo sa aj podarilo.

„Už dnes má spoločnosť FinGO dohody s kľúčovými obchodnými partnermi a do konca roka pribudnú zvyšní. Sme radi, že finančné inštitúcie uverili v náš koncept a dali nám podporu, za čo im patrí ďakujem a zároveň to je pre nás záväzok pokračovať v ďalšom raste, „ vysvetľuje Juraj Piták, prevádzkový riaditeľ FinGO.

FinGO splnilo svoj sľub a od 01/2018 začína pôsobiť ako samostatný finančný agent.

Ďalším cieľom bolo spustenie distribúcie obchodných príležitostí. Poslanie spoločnosti FinGO „Spájame online a offline vo svete financií“ sa naplnilo.

„Od mesiaca október sa nám podarilo posunúť sprostredkovateľom cez 300 príležitostí na obchod, prevolaných a zanalyzovaných našim kontaktným centrom. U viacerých sa už zrealizovali prvé obchody. Teší ma, že v novembri sa nám darí zvyšovať objem príležitostí pre našich sprostredkovateľov.  V decembri spúšťame B2C webovú stránku www.fingo.sk, ktorú sme navrhli presne pre naše potreby a podľa skúseností, ktoré máme z iných trhov,  s užívateľsky veľmi príjemným rozhraním pre zákazníkov, čím získame ďalší nástroj na  získavanie nových klientov. Okrem toho máme v príprave množstvo ďalších externých spoluprác, ktoré podporia našu obchodnú sieť kvalitnými kontaktmi na potenciálnych klientov. Od 10/2017 sme začali svoj záväzok napĺňať,“ odkazuje Martin Bittara, riaditeľ kontaktného centra spoločnosti FinGO, ktoré sa od januára rozširuje, aby dokázalo pokryť dopyty zákazníkov.

Ďalším cieľom spoločnosti FinGO bolo stať sa silným a spoľahlivým partnerom pre finančné inštitúcie.

V spoločnosti FinGO je viac ako 250 sprostredkovateľov, ktorí na základe výsledkov z minulosti dokážu ročne vyprodukovať cez 350 miliónov € v hypotékach a 2.000.000€ v životnom poistení. Avšak toto číslo naďalej rastie a na začiatku roku 2018 by sme mali združovať už cez 300 aktívnych sprostredkovateľov.

„Našu obchodnú sieť tvoria hlavne skúsení odborníci, ktorí nielenže dokážu klientovi pomôcť s konkrétnou požiadavkou, ale sú schopní poskytnúť mu komplexné finančné sprostredkovanie. Preto nami vytvorenej produkcii verím a rovnako aj projektom, ktoré sú pred nami. Noví spolupracovníci veľmi pozitívne reagujú na náš prístup a ochotu vytvoriť im skutočné zázemie. Začiatkom budúceho roka sa k spoločnosti FinGO pridávajú ďalší, ktorých zaujala vízia FinGO „Spájame online a offline vo svete financií“. Tešíme sa na všetkých, ktorí si chcú vo financiách budovať svoje vlastné podnikanie,“ dodáva Roland Dvořák, obchodný riaditeľ spoločnosti FinGO.

K téme

Rozprávkové prázdniny klopú na dvere Až 90 % opýtaných neje dostatok ovocia a zeleniny. Novou kampaňou to chce BILLA zmeniť. V jej obchodoch nájdete až do 80 % slovenskej produkcie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.