Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
22. augusta 2013 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Festival Petržalská baretka 2013 a teplákový bál

BRATISLAVA 22. augusta – Legendárna kapela LOJZO tvrdí, že je už seniorom a že členovia podobných humorných kapiel, ako Bukasový Masív, Mloci, Drišľak, Ploštín punk sú tiež päťdesiatnici a preto chce „vychovať“ svojich nasledovníkov. Tak vznikla myšlienka vytvoriť priestor na prezentáciu mladých amatérskych kapiel, ktorých tvorba ja zameraná na humor v textoch, hudbe a interpretácií. Podnetom na uskutočnenie takéhoto typu podujatia boli aj legendárne Teplákové bály, ktorými LOJZO oslavuje svoje narodeniny a nebude tomu inak ani počas 1. ročníka festivalu Petržalská baretka 2013.

Teplákový bál a oslava 31. narodením skupiny Lojzo budú finišom festivalu a v neposlednom rade aj spomienkou na lídra kapely a autora väčšiny pesničiek, nezabudnuteľného Maroša Kochanského.

Prihlášky do súťaže a demo nahrávky (CD, DVD, texty, kontakt) je potrebné zaslať do 10.9. 2013 na adresu: Kultúrne Zariadenia Petržalky, Iveta Nečesaná, dramaturgička KZP, Rovniankova 3, 851 02 Bratislava. Informácie sú zverejnené aj na www.kzp.sk

PROGRAM FESTIVALU:
10,00 – 17,00 – Celoštátna prehliadka vybratých súborov
17,00 – 18,00 – Vyhodnotenie súťažiacich , prípadné metodické usmernenie účinkujúcich odbornou porotou
19,30 – Teplákový bál
20,00 – 21,00 – Vystúpenie prvých troch súborov ( zlatá, strieborná a bronzová baretka )
21,00 – 22,00 – Vystúpenie hosťa – LOJZO
22,00 – 02,00 – Oldies disco

Vstupenky na festival a Teplákový bál si môžete zakúpiť nielen v pokladniciach KZP, ale aj v sieti ticketportal.

28. 9. 2013 (sobota)
Miesto konania:
Dom kultúry Zrkadlový háj, Bratislava – Petržalka

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

50 % zľava na vlak: Cestujte so ZSSK na Profesia days Piešťany sa zatrasú. Od smiechu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.