Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
86970_screenshot_472.jpg
12. februára 2018 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Februárový koncert

ČADCA 12. februára 2018 – Srdečne Vás pozývame na februárový koncert, ktorý sa uskutoční v Mestskej športovej hale Čadca.  Na podujatí vystúpi hudobná skupina Rytmus z Rajca, ktorá sa preslávila hitom „Rajecký kostolík“ pieseň možete počuť v  rádiu Frontinus. Na podujatí sa predstavia i domáci heligonkári,  Kysucká vrchárska heligonka,  vystúpi za doprovodu heligonky a bicích nástrojov. Ľudová hudba sa dostala do TV šláger aby odprezentovala svoje hity “Svietila mi jasná hviezdička“ táto pieseň zviditeľnila heligonkovy súbor.
Speváčka Jadranka Handlovská pochádza z Bratislavy,  má veľa pekných pesničiek, ktoré môžete počuť v Rádiu Frontinus v Jubilantskej relácii.

Vystúpenie sa uskutoční, dňa 26. Februára 2018 v Mestskej športovej Hale o 16:30 hod.
Vstupné 12 EUR.
Predpredaj vstupeniek Dom kultúry Čadca a v Sieti TICKETPORTAL https://www.ticketportal.sk/

K téme

Správne pre planétu, správne pre ľudí, správne pre vás Lidl prispel k technologicky modernejšej príprave liekov pre deti s onkologickými ochoreniami

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.