Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
88366_adobestock_158317041 676x451.jpeg
20. júla 2018 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Enterprise Investors investuje do spoločnosti Unilink

BRATISLAVA 20. júla 2018 – Spoločnosť Enterprise Investors, ktorá prostredníctvom Polish Enterprise Fund VII vstúpila minulý rok do CBA Slovakia oznámila kúpu podielu v spoločnosti Unilink, popredného sprostredkovateľa poistenia v Poľsku.

Enterprise Investors je jednou z najväčších private equity spoločností v strednej a východnej Európe. Fondy spoločnosti doteraz investovali 1,8 mld. eur do 142 firiem z rôznych odvetví a ukončili 127 investícií v objeme 3,7 mld. eur. Unilink je v poradí dvadsiatou investíciou Enterprise Investors v sektore finančných služieb v regióne strednej a východnej Európy.

Unilink je najväčším integrátorom v segmente multi-produktového sprostredkovania poistenia v Poľsku. Spoločnosť plánuje v tomto roku upísať poistné zmluvy v objeme približne 230 miliónov eur. Unilink spolupracuje s 10 500 poisťovacími agentmi.

Unilink prekonáva všetkých svojich konkurentov na trhu v oblasti rastu, veľkosti, prevádzkovej výkonnosti, rozvoja organizácie i strategickej vízie. Svojej rýchlorastúcej sieti spolupracujúcich agentov ponúka spoločnosť silnú a sofistikovanú platformu, ktorá im pomáha predávať produkty najlepšie vyhovujúce potrebám zákazníka,“ hovorí Dariusz Prończuk, Managing Partner Enterprise Investors zodpovedný za transakciu.

Poradcami pri transakcii boli EY Corporate Finance a Gide.

Odporúčané články

Techsummit 2019: Motivácia pre inováciu – Slovensko a jeho odborné komunity v AI, I-4.0, Smart Cities a kybernetickej bezpečnosti Digitalizácia dáva šancu odvážnym technologickým riešeniam

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies