Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
101527_ups 676x499.jpg
28. apríla 2023 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Easy UPS 3-Phase Modular – jednoduchá, spoľahlivá a škálovateľná jednotka

28.4.2023 – Spoločnosť Schneider Electric™, globálny líder v oblasti digitálnej transformácie riadenia energie a automatizácie, predstavuje Easy UPS 3-Phase Modular. Tento robustný zdroj neprerušiteľného napájania (UPS) je určený na ochranu kritických systémov. Easy UPS 3-Phase Modular je k dispozícii vo výkone 50-250 kW so škálovateľnou konfiguráciou N+1 a podporuje architektúru EcoStruxureTM , ktorá ponúka služby vzdialeného monitorovania.

Easy UPS 3-Phase Modular podporuje princíp, škálovateľnosti, vďaka čomu môže zákazník optimalizovať kapitálové investície. Riešenie je súčasťou portfólia Green Premium spoločnosti Schneider Electric, ktoré zaručuje energetickú účinnosť, odolnosť, recyklovateľnosť a transparentnosť, čím pomáha znižovať vplyv na životné prostredie. Okrem toho je tento systém vybavený pokročilými technológiami, ako je vysokoúčinná konštrukcia, inteligentná správa batérií, monitorovanie v reálnom čase a možnosti ovládania, vďaka čomu je jedným z nákladovo najúspornejších a energeticky najefektívnejších UPS riešení dostupných na trhu.

„Sme nadšení, že môžeme na trh uviesť Easy UPS 3-Phase Modular,“ povedal Mustafa Demirkol, viceprezident pre riadenie ponúk a marketing spoločnosti Data Center Solutions. „Tento produkt poskytuje zákazníkom Live Swap certifikovaný treťou stranou, modulárny dizajn a neochvejnú spoľahlivosť v optimalizovanom investičnom balíku, čím je jednoduchou voľbou pre dátové centrá a komerčné a priemyselné aplikácie.“

Jednoduchá kontinuita podnikania

Easy UPS 3-Phase Modular umožňuje zákazníkom znížiť výdavky prostredníctvom optimalizovaného capex modelu. Samodiagnostika výrazne skracuje plánovanú údržbu napájacích modulov. Easy UPS 3-Phase Modular sa ľahko vyberá, konfiguruje, inštaluje a udržiava, vďaka čomu je proces nasadenia bezproblémový. Easy UPS 3-Phase Modular je súčasťou produktového portfólia Easy UPS 3-Phase spoločnosti Schneider Electric.

Informačný servis

K téme

OZV RECobal mení svoje meno na Reclay Systems a prináša hneď niekoľko noviniek RecycleMe spúšťa bezplatný nástroj na posúdenie recyklovateľnosti

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.