Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
94304_4. 676x386.jpg
25. novembra 2020 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Dve sýpky spustili Black Friday so zľavou 15 % na vybrané byty

25.11.2020 – Unikátna akcia trvá jeden týždeň, pričom stačí vyplniť formulár a dohodnúť si termín obhliadky viazaný na nasledujúcu sobotu. Počas prvých dní je jej kapacita obsadená už na 50 %.

V projekte DVE SÝPKY vyrastajúcom v bratislavskej mestskej časti Jarovce sa developer rozhodol ponúknuť dvojizbové byty o rozlohe od 95 m2 s predzáhradkou a mezonety s úctyhodnou rozlohou 203 m2 v špeciálnej limitovanej ponuke Black Friday s výraznou zľavou vo výške 15 %. Akcia trvá jeden týždeň, od piatku 20. 11. do piatku 27. 11. 2020 a developer ju promuje výlučne na svojich sociálnych sieťach, pričom cieli na svojich fanúšikov. Pre získanie zľavy stačí vyplniť iba kontaktný formulár na stránke www.dvesypky.sk, dohodnúť si termín obhliadky na sobotu 28. novembra a zložiť zálohu do 15. decembra tohto roku. Len počas prvých troch dní od spustenia limitovanej akcie sa kapacita obhliadok naplnila na 50 %.

Black Friday na nehnuteľnosti je známy najmä v zahraničí. Ide však prevažne o ponuky realitných kancelárií, ktoré aj touto formou koncom novembra uskutočňujú podstatné predaje za výhodné ceny. Na nové developerské projekty sa tento formát už tradične využíva v Ázii a na popularite získava aj v Austrálii. Na Slovensku ide o unikátny počin, ku ktorému sa rozhodol pristúpiť developer Dynastion.

„Dve sýpky sú butikový projekt, preto máme prevažne klientov, ktorí ho sledujú už dlhšiu dobu, majú naštudované všetky informácie a prakticky k nám prichádzajú rozhodnutí pre kúpu bytu. Black Friday má za cieľ osloviť všetkých tých, ktorým sa naše bývanie páči a potrebujú impulz, aby k nám spravili prvý krok,“ hovorí o rozhodnutí uviesť na náš konzervatívny developerský trh formát Black Friday projektový manažér Michal Markulják.

V ponuke je 8 dvojizbových bytov6 päťizbových mezonetovbytovom bloku B. Cena za meter štvorcový je po zľave 15 % mimoriadne priaznivá. Pre dvojizbový byt sa pohybuje v hodnote 2 270 €/m2, za mezonet situovaný na 3. a 4. podlaží klient zaplatí 1 779 €/ m2. Sú v nej zahrnuté obklady, dlažby, sanita v kúpeľniach, dvere, plávajúce podlahy. Nový majiteľ si do bytu už štandardne dokúpi kuchyňu podľa vlastných predstáv. V prípade záujmu získa aj parkovanie či pivničnú kobku podľa platného cenníka.

Obhliadky realizuje developer v sobotu 28. novembra v čase od 8.00 do 15.00 hod. s hodinovým časovým odstupom. Je na klientovi, či si bude chcieť pozrieť konkrétny byt z ponuky alebo sa ich rozhodne navštíviť viac. „Pre záujemcov sú otvorené všetky voľné byty v bloku B. Spolu s kolegami ich prevedieme stavbou, ponúkneme kávou vo vykúrenom priestore a odpovieme na všetky ich otázky. Samozrejme, za dodržania všetkých bezpečnostných a epidemiologickýh opatrení,“ podotýka Markulják.

Na prvý pohľad rozpoznateľný projekt Dve sýpky, charakteristický tehlovými fasádami a nízkopodlažnou výstavbou, má za sebou už takmer dva roky výstavby. Oba obytné bloky A aj B postavené okolo budovy sýpky v tvare písmena H z roku 1958, sú už takmer dokončené. V súčasnosti prebieha realizácia fasády nasledovaná terasami. Zatiaľ čo sa v bloku A končia tzv. mokré procesy, obkladajú sa kúpeľne a osádza sanita, v bloku B sa schyľuje k pokladaniu plávajúcich podláh a dokončujú sa nebytové priestory. Veľkým plusom projektu je aj nové námestie, na ktorom sa v súčasnosti pripravujú podkladové vrstvy pod dlažbu. V tomto období sa už buduje fontána a kvetináče pre deväť stromov. Termín kolaudácie je plánovaný v prvom kvartáli 2021.

Informačný servis

K téme

Posledný Panter je na trati a uzatvára dodávku 25 elektrických „šeliem“ z najväčšieho tendra ZSSK Dedinka Lúčka tragicky zasiahnutá pandémiou venovala lipu obetiam Covidu-19

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.