Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
87399_jci01 0983 resized 676x450.jpg
26. marca 2018 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Dušan Valient sa stal novým riaditeľom technologického centra Adient v Trenčíne

BRATISLAVA 26. marca 2018 – Technologické centrum Adient v Trenčíne má nového riaditeľa. Od 1. marca 2018 je ním Dušan Valient, ktorý v pozícií nahradil Franka Toennigesa. Ten po novom riadi nový Adient joint venture – Adient Aerospace.

Novým riaditeľom technologického centra Adient v Trenčíne je Dušan Valient. Zo svojej novej pozície je zodpovedný za strategický rozvoj centra a rast jeho významu v rámci Adientu celosvetovo, ale aj v slovenskom automobilovom priemysle. Medzi jeho hlavné priority patrí ďalší rast kompetencií a kapacít centra či ponuka ďalších vysokokvalifikovaných pozícií.

Dušan Valient začal pracovať pre Adient v roku 2008 (v tom čase Johnson Controls) na oddelení pre Kompletné sedadlové systémy. Na začiatku kariéry v technologickom centre viedol tím zodpovedný za dizajn sedadiel, taktické plánovanie, rozpočty a uvedenie produktov v Just-in-Time závodoch pre české a francúzske automobilky. A v roku 2016 začal Dušan Valient viesť oddelenie Kompletných sedadlových systémov pre takmer 15 rôznych automobiliek.

Dušan vyštudoval Fakultu Špeciálnej techniky na Trenčianskej univerzite. Má dve deti a nadšenie pre inovácie v automobilovom priemysle, autá a šport.

Vyše 500 zamestnancov centra vyvíja širokú paletu vysoko inovatívnych produktov pre automobily zajtrajška: najmodernejšie kompletné sedadlové systémy, odľahčené kovové konštrukcie a mechanizmy pre automobilové sedadlá, inovatívne bezpečnostné a komfortné moduly, veľké penové komponenty, nastaviteľné a vysoko trvanlivé doplnky a výkonné plastové komponenty. Dôležitou súčasťou vývojových aktivít spoločnosti Adient v trenčianskom centre je benchmarking a testovanie produktov.

O Adiente

Adient je globálnym lídrom vo výrobe automobilových sedadiel. S 85 000 zamestnancami v 238 výrobných a montážnych závodoch v 34 štátoch sveta vyrábame a dodávame automobilové sedadlá pre všetky triedy vozidiel a pre všetkých veľkých výrobcov. Od kompletných sedadlových systémov až po individuálne komponenty, naše odborné znalosti pokrývajú každý krok výrobného procesu automobilových sedadiel. Naše vlastné integrované firemné kapacity nám umožňujú podieľať sa na výrobe produktov, ktoré sa každoročne montujú do viac ako 25 miliónov vozidiel.

K téme

Riaditeľ GLN Norbert Kyndl: Tomášička je výnimočná už 60 rokov, a to vďaka každému tomášičkárovi Poisťujete nehnuteľnosť? Pýtajte sa na riziká a zmluvu pravidelne aktualizujte

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.