Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
97024_novy projekt 1 676x444.jpg
3. novembra 2021 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Dúbravka obnovuje tradíciu premietania filmov

3.11.2021 – Dom kultúry Dúbravka prichádza s novinkou, premietaním filmov na veľké plátno v červenej sále. Ide o akýsi malý návrat kina, ktoré v priestoroch kultúrneho domu kedysi fungovalo. Počas novembra naplánovalo oddelenie kultúry tri premietania.

Prvé v sobotu 6. novembra o 15.00, kedy na premietanie filmu Polárny expres pozýva najmä všetky deti. Ide o americký animovaný film z roku 2004 na vianočnú nôtu, podvečer pokračuje „kino“ filmom Ako básnici čakajú na zázrak a vo štvrtok na Katarínu sa diváci počas premietania dobrodružného filmu z roku 2017 prenesú do dôb Kráľa Artuša.

Premietania prebiehajú v režime ZÁKLAD. Vstup je všetkých, no s obmedzenou kapacitou a zapisovaním kontaktov. Čiže na podujatie môžu aj neočkovaní, netestovaní v prípade, ak dobrovoľne odovzdajú kontakt pre prípad dohľadávania.

Vstupné na premietanie: 3 eurá

Vstupenky zakúpite v pokladni DKD.

Informačný servis

K téme

Pradiareň 1900 je prvou rekonštruovanou budovou na Slovensku s výnimočným certifikátom BREEAM Outstanding Dúbravka pokračuje v tradícii zbierky pre zvierací útulok

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.