Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. júna 2014 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Druhý ročník bratislavského Saguaro Run Festu sa blíži

BRATISLAVA 13. júna – V nedeľu 22. júna sa na Železnej studničke v Bratislave uskutoční v poradí druhý ročník Saguaro Run Festu. Z bohatej ponuky tohto bežeckého festivalu pre celú rodinu si vyberie skutočne každý. Pripravené sú disciplíny pre všetkých športových nadšencov – dopoludnia si na svoje prídu predovšetkým deti najrôznejších vekových kategórií. Funny disciplínami sú beh na mieste prostredníctvom obľúbenej hracej konzoly, orientačný beh detí a zvlášť beh detí v kočíku na 3,5 km. V poslednej spomenutej kategórii spoločnými silami vytvoríme slovenský rekord, pričom každý účastník dostane certifikát od komisárov z Knihy slovenských rekordov.

Popoludní budú v akcii najmä dospelí bežci. Okrem štafiet je na programe beh na 5 a 10 km, polmaratón a novinka beh na boso na 6 km. Saguaro je zároveň partnerom pitného režimu a Lidl poskytuje aj hodnotné ceny pre prvých troch v každej kategórií. Víťaz v každej kategórii dospelých získa vodotesnú HD kameru a nákupné

Presné kategórie a aktuálne informácie o Saguaro Run Feste nájdete na stránke www.behsity.sk. On-line registrácia prebieha na stránke www.mojevent.sk. Každý bežec zaregistrovaný cez internet získa zadarmo tričko. Prezentácia bežcov na všetky behy začína o 8:00 hod a končí vždy 30 minút pred odštartovaním daného behu.

Saguaro Run Fest ponúka aj mnoho ďalších atrakcii nielen pre deti. Pripravené je trénerské a výživové poradenstvo, tlač diplomov a veľa ďalšieho. Za každého bežca venuje spoločnosť Lidl ako generálny partner podujatia Mestským lesom v Bratislave jednu sadeničku. Stromčeky sa budú vysádzať na jeseň na kalamitnej ploche nad Peknou cestou.

Organizátorom Saguaro Run Festu je agentúra Quinta Essentia v spolupráci s Mestom Bratislava, podujatie sa uskutoční pod záštitou primátora mesta Bratislava doc. RNDr. Milana Ftáčnika, Csc. Zúčastnite sa, však beh si ty!

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Knižné novinky. 5 skvelých tipov pre mužov, ženy aj deti Zodpovedné spoločnosti rastú rýchlejšie. Na druhej strane nemusia byť dobre pripravené na vojnové konflikty

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.