Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
87714_kosice 676x507.jpg
3. mája 2018 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Dopravný podnik mesta Košice chystá kartu, ktorá dokáže viac

KOŠICE 3. mája 2018 – Košickú mestskú kartu asi netreba nijako zvlášť predstavovať. Momentálne ju denne využíva viac ako 80-tisíc Košičanov, a to predovšetkým ako čipovú kartu na prepravu mestskou hromadnou dopravou. Mesto Košice sa však v mnohých smeroch rozvíja a zdokonaľuje, a práve preto si aj jeho občania zaslúžia novú, vylepšenú mestskú kartu, ktorá dokáže viac.

Nezisková organizácia Mestská karta Košice, ktorú zradil Dopravný podnik mesta Košice, sa rozhodola pre obyvateľov mesta pripraviť kartu, ktorá obyvateľom nebude slúžiť iba v MHD, ale doslova v celom meste. Cieľom je vytvoriť sieť partnerov, ktorí sa zapoja do tejto aktivity a spoločne vytvoria sieť miest, kde môžu Košičania využiť svoju kartu, či už vo forme zľavy, voľného vstupu, alebo prostredníctvom iného benefitu. Košičania tak budú mať k dispozícii jednu kartu, ktorá toho dokáže viac. Dokáže predovšetkým Košičanom vytvoriť ešte lepšie miesto na život.

Nezmení sa iba funkcia samotnej karty, ale aj jej dizajn. Karta, ktorá má priniesť množstvo výhod a byť spoločníkom každého Košičana, si zaslúži aj nový, svieži imidž. O nový vizuál karty sa nepostará žiadny umelec, agentúra, alebo iné organizácie. Keďže je to karta pre Košičanov, vytvoria ju samotní obyvatelia mesta. Predpokladaný štart novej mestskej karty je stanovený na začiatok roka 2019.

K téme

Orange Podcast roka 2024 predstavuje nové súťažné kategórie, partnerov aj porotu Jiřina Bohdalová si ma vygúglila a vraj som hezkej prevít, tvrdí Jaro Slávik

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.