Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. augusta 2012 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

Dodajte svojmu praniu správny náboj pomocou Amway Home™

BRATISLAVA 9. augusta – Výrobky starostlivosti o bielizeň SA8™ sú súčasťou značky Amway HOME™. Nikoho preto neprekvapí, že sa ľahko vysporiadajú so špinou a škvrnami bez negatívneho vplyvu na životné prostredie. Výrobky starostlivosti o bielizeň SA8™ využívajú technológiu BIOQUEST FORMULA™, ktorá umožňuje efektívne čistenie a obsahuje zložky získané z prírodných zdrojov, šetrné k životnému prostrediu. Okrem toho majú koncentrované zloženie pre maximálny prací účinok a minimálne množstvo odpadu.

SA8™ Sprej na odstraňovanie škvŕn pred praním
Sprej pred praním s jemnou citrusovou vôňou bez námahy odstraňuje škvrny od masla, tuku a omáčiek. Jedno rýchle streknutie pôsobí ako kúzlo na všetkých stálofarebných tkaninách a zvlášť účinne odstraňuje odolnú špinu z golierov a manžiet. SA8™ Sprej na odstraňovanie škvŕn pred praním obsahuje jedinečnú zmes rozpúšťadiel a povrchovo aktívnych látok, ktoré odstraňujú mastné škvrny bez drhnutia a namáčania. Použitie spreja je jednoduché a presné. Škvrny odstraňujte čo najrýchlejšie, dosiahnete tak najlepších

Balenie: 170 ml
MOC: 8,03 

SA8™ Tekutý prací prostriedok
SA8™ Tekutý prací prostriedok výborne perie aj pri nízkej teplote 15 C. Bol vyvinutý pre pranie v studenej vode, aby ochránil bielosť bieleho prádla a uchoval žiarivosť farieb farebného prádla. Neobsahuje karbonáty, preto sa tekutý prostriedok dobre vyplácha a nezanechá žiadne stopy ani povlak po tvrdej vode. Obsahuje nový systém BIOQUEST FORMULA™. Svieža kvetinová vôňa bola vytvorená pomocou prírodných olejov. Vďaka prírodnému zmäkčovadlu vody je prádlo na dotyk mäkké.

Balenie: 1,5 litra
MOC: 30,73 

SA8™ PREMIUM Koncentrovaný prací prostriedok
SA8™ PREMIUM Koncentrovaný prací prostriedok obsahuje bieliacu zložku a zmäkčovadlá vody z prírodných zdrojov, ktoré sa rýchlo rozpúšťajú a okamžite začínajú pôsobiť na špinu a odolné škvrny napr. od vajec, krvi alebo trávy. SA8™ PREMIUM Koncentrovaný prací prostriedok veľmi účinne pôsobí aj na mastné škvrny. Pranie pri všetkých teplotách 30-95C. Prádlo je belšie a jasnejšie, mäkké a sviežo vonia. Prášok sa dokonale vyplácha, nezostávajú po ňom žiadne čiastočky, ktoré by dráždili citlivú pokožku.

Balenie: 1 kg
MOC: 13,18 

SA8™ Zmäkčovací prostriedok
SA8™ Zmäkčovací prostriedok dodá bielizni mäkkosť a skvelú sviežu vôňu. Jemne zmäkčuje a uvoľňuje vlákna tkanín. Dostupný je v dvoch jemných vôňach – vôňa alpských a záhradných kvetov. SA8™ Zmäkčovací prostriedok využíva zmäkčovacie látky z prírodných zdrojov. Uteráky sú opäť nadýchané a posteľná bielizeň krásne mäkká. Znižuje pôsobenie statickej elektriny, potlačuje krčivosť a uľahčuje a zrýchľuje žehlenie. Je vhodný pre ručné pranie ako aj pranie v práčke.

Balenie: 1 liter
MOC: 9,89 

Amway je vedúcou svetovou spoločnosťou v oblasti priameho predaja. V roku 2011 vykázala celosvetové tržby vo výške 10,8 mld. USD. Spoločnosť bola založená v Michigane v USA v roku 1959. V súčasnosti pôsobí vo viac ako 80 krajinách sveta. Celosvetovo s ňou v súčasnosti spolupracuje viac ako 3 mil. Vlastníkov podnikania Amway. V súčasnosti ponúka spotrebiteľom viac než 450 položiek, ktoré zahŕňajú výrobky kozmetiky značky ARTISTRY™, výživové doplnky značky NUTRILITE™, výrobky starostlivosti o telo (Satinique™, Glister™, Hymm™, Tolsom™) a starostlivosti o domácnosť (L.O.C.™ a SA8™).

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Milujete pečenie a lahodné dezerty? Tieto jarné novinky budete milovať! V Auparku opäť štartujú jesenné Hriešne dobré nákupy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.