Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
91571_19 09 26 ilustracni foto 676x449.jpg
2. októbra 2019 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

DKV preberá 25 percent spoločnosti VAT Services

2.10.2019 – Koncern DKV Mobility Services Group získal 25 percent španielskej spoločnosti VAT Services, ktorá je lídrom na španielskom trhu v oblasti medzinárodnej fakturácie mýta pre španielskych zákazníkov.

Príslušnú zmluvu firmy podpísali v Madride. Rodina Alfaro ostáva väčšinovým akcionárom spoločnosti s podielom 57 percent. Obe strany sa dohodli, že nezverejnia cenu transakcie. VAT Services je vedúcou spoločnosťou v Španielsku v oblasti úhrady mýtnych poplatkov, refundácií daní a platieb za palivo. Firma dosiahla v roku 2018 výnosy z predaja viac ako 200 miliónov eur, na celom svete má viac ako 1 500 aktívnych zákazníkov a prevádzkuje 36 000 palubných jednotiek OBU.

„Máme veľkú radosť, že sa nám spoločne s firmou VAT Services podarilo uskutočniť túto strategickú investíciu. Teším sa na budúci spoločný rozvoj,“ hovorí Marco van Kalleveen, generálny riaditeľ spoločnosti DKV.

Generálny riaditeľ spoločnosti VAT Services Carlos Alfaro dodáva: „Očakávame, že kapitálový vstup DKV do spoločnosti VAT Services prinesie významnú podporu marketingu nášho portfólia, čo bude mať rozhodujúci vplyv na expanziu našej spoločnosti na Pyrenejskom polostrove.“

DKV Euro Service patrí medzí lídrov v službách pre dopravcov

DKV Euro Service je jednou z vedúcich servisných spoločností v oblastiach logistiky a cestnej prepravy, ktorá už od roku 1934 ponúka profesionálom v doprave množstvo služieb zameraných na optimalizáciu nákladov a efektívne riadenie vozových parkov na európskych cestách. Medzi ne patria napríklad bezhotovostné platby za produkty a služby u viac ako 100 000 obchodníkov so širokým portfóliom ponúkaných značiek a tiež služby jednotnej úhrady mýta alebo vratiek dane z pridanej hodnoty či spotrebnej dane.

DKV Euro Service je súčasťou DKV MOBILITY SERVICES Group. Skupina je zastúpená v 42 krajinách, zamestnáva okolo 1 000 pracovníkov po celej Európe a v roku 2018 dosiahla obrat 8,6 miliardy eur. Aktuálne je v obehu viac než 3,7 milióna servisných kariet DKV a palubných jednotiek u približne 200 000 zákazníkov. V rovnakom roku bola karta DKV vyhlásená po pätnásty raz za sebou za „Najlepšiu značku“ v kategórii palivových a servisných kariet. Viac informácií na www.dkv-euroservice.com.

Španielska spoločnosť VAT Services pokrýva oblasť mýtnych platieb a refundácie daní

VAT Services ponúka podnikateľom v cestnej preprave bezpečnú platobnú metódu pre nákup palív, úhradu mýta a daní v celej Európe. Spoločnosť prostredníctvom svojich produktov ponúka prístup k 56 000 čerpacím staniciam v 42 krajinách. VAT Services je vedúcou firmou v Španielsku v oblasti úhrady mýtnych poplatkov, refundácie daní a platieb za palivo. Spoločnosť VAT Services dosiahla v roku 2018 výnosy z predaja vo výške viac ako 200 miliónov eur. Na celom svete má viac než 1500 aktívnych zákazníkov a prevádzkuje 36 000 palubných jednotiek OBU.

Inzercia

K téme

DKV Mobility prekonala míľnik 500 000 nabíjacích bodov v Európe DKV Mobility rozširuje DKV BOX EUROPE o telematické funkcie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.