Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
91401_ceske myto_ilustracne foto dkv 676x451.jpg
10. septembra 2019 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

DKV ako prvá spúšťa plnohodnotnú registráciu do českého mýta

10.9.2019 – Spoločnosť DKV Euro Service, popredný poskytovateľ služieb pre dopravcov, spúšťa ako prvá plnohodnotný registračný portál pre nové české mýto. Zároveň dopravcom a majiteľom vozidiel nad 3,5 tony, ktorých sa táto povinnosť týka, pripomína, aby zbytočne neodkladali registráciu a objednávku palubných jednotiek.

„Máme skúsenosti so spúšťaním mnohých mýtnych systémov v Európe a zvyčajne si všetci nechávajú administratívne úkony na poslednú chvíľu. Riskujú tak, že budú musieť vystáť dlhé rady na obchodných miestach alebo im nebudú palubné jednotky doručené načas,“ hovorí Lukáš Ondráček, riaditeľ slovenskej a českej pobočky DKV Euro Service.

Registračný portál DKV na www.toll-cz.dkv-euroservice.com umožní všetkým záujemcom rýchlu a jednoduchú online registráciu. „Som rád, že môžeme ponúknuť dopravcom efektívny spôsob, ako zvládnuť tento administratívne a časovo náročný proces, a pomôžeme im tak ušetriť mnoho hodín v pracovne najnáročnejšej časti roku,“ dodáva L. Ondráček. Ďalšie informácie nájdu záujemcovia taktiež na špeciálnej stránke www.czmyto.cz.

DKV poskytuje dopravcom komplexné riešenie v správe mýta už mnoho rokov. „Našim zákazníkom ponúkame všetko – od jednoduchej registrácie flotily vozidiel cez efektívne plánovanie ciest s ohľadom na výdavky na pohonné hmoty a mýtne poplatky až po účtovne prehľadné a ekonomicky výhodné vyúčtovanie z takmer 30 krajín,“ dopĺňa L. Ondráček.

Profil DKV Euro Service

DKV Euro Service je jednou z vedúcich servisných spoločností v oblastiach logistiky a cestnej prepravy, ktorá už od roku 1934 ponúka profesionálom v doprave množstvo služieb zameraných na optimalizáciu nákladov a efektívne riadenie vozových parkov na európskych cestách. Medzi ne patria napríklad bezhotovostné platby za produkty a služby u viac ako 100 000 obchodníkov so širokým portfóliom ponúkaných značiek a tiež služby jednotnej úhrady mýta alebo vratiek dane z pridanej hodnoty či spotrebnej dane.

DKV Euro Service je súčasťou DKV MOBILITY SERVICES Group. Skupina je zastúpená v 42 krajinách, zamestnáva okolo 1 000 pracovníkov po celej Európe a v roku 2018 dosiahla obrat 8,6 miliardy eur. Aktuálne je v obehu viac než 3,7 milióna servisných kariet DKV a palubných jednotiek u približne 200 000 zákazníkov. V rovnakom roku bola karta DKV vyhlásená po štrnásty raz za sebou za „Najlepšiu značku“ v kategórii palivových a servisných kariet. Viac informácií na www.dkv-euroservice.com/cz/

Inzercia

K téme

DKV Mobility a 4Fleet Group rozširujú spoluprácu na Rakúsko Automatizovaná úhrada mýta s DKV Box Europe už aj na Slovensku

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.